Skocz do zawartości

moje depronowe latadło ;p


Łukaszeq

Rekomendowane odpowiedzi

jest to model ( jeżeli można go tak wogule nazwać) samolotu rwd-5 plany chyba kazdy :wink:

 

Teraz wyposażenie :

 

-speed 400 od niego wszystko sie zaczeło - znależiony w czeluściach mojego pokoju leżał bezczynnie az sie prosił zeby wsadzic go do jakiegos samolotu wiec postanowiłem zrobić model rwd który od dłuższego czasu siedział mi w głowie :D

- 2 serwa ze sklepu rcabc po 45 zł sztuka chyba juz ich nie sprzedają ciekawe dlaczego :roll:

-regulator jeti 020

-pakiet stary jak swiat 1050 nimh równierz nie był do zadnego modelu ,,przypisany" :)

-odbiornik jeti rex

 

modele sklejam rok wiec jeszcze sie ucze prosze wiec o krytyke

bo to dzięki niej moje modoł (mam nadzieje ) w przyszłosci coraz lepsze i ładniejsze

 

 

obraz013nr8.jpg

 

 

obraz019cb2.jpg

 

obraz006cv6.jpg

 

mam nadzieje ze fotki bedą ok wiece nie mam talentu fotograficznego

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

powstał w 2 dni wiec wiecie potrzebwoałem modelu do polatania w sobote ....

 

Normalnie robie model mieśiąc wiec wiece wszytko było robione na bardzo szybko wiec sie tym nie martwiłem nie zastanawiałem sie nad niczym wiece tylko aby polatac i do smiacia :P a co do serw to z rcabc ale juz ich nie sprzedaja kiedys były po 45 zł szt a ze zefir poszedł do ziemi miałem 2 niepotrzebne zamieszcze jeszcze fotki gotowego modelu bo duzo sie w nim zmieniło :roll: dlatego wątek nazywa sie ,,moje depronowe LATADLO" :D a co do statecznika poziomego to miałem z nim problem dlatego tak jest zamocowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.