Skocz do zawartości

Jesień idzie czyli wieją wiatry i można "polatawcić"


Mars_2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , że miałem kolejny raz okazję odwiedzić ostatnio "państwo środka" , to tym razem uległem pokusie nabycia 2-óch latawców, jakie na jednym z targów sprzedawano. Po lekkim targowaniu zapłaciłem za nie ostatecznie 100 RMB czyli jakieś 55 PLN :D . Trochę zabawy było z ich zapakowaniem do bagażu , bo główne pręty rozporowe ,pomimo tego że są dzielone na pół i sprężyste, to były na tyle długie, że musiałem nieźle się nakombinować aby zmieściły się do mojej walizki. Teraz wiem, że następnym razem muszę wziąć jeszcze większą.

 

Dzisiaj , po tygodniu dość, hmmm... dupiastej :wacko: , deszczowej pogody wreszcie się rozpogodziło i do tego ku radości córki było wietrznie. Zatem zabraliśmy nasze "maleństwa" na pobliskie pole i je ulotniliśmy.

Muszę przyznać, że świetnie się bawiliśmy śmigając po niebie tymi barwnymi zwierzakami.

 

Rozpiętość orła to 2 metry, smok jest ciut mniejszy i ma ok. 1.6m. Oba są bardzo lekkie, dzięki czemu już mały wietrzyk je skutecznie unosi w górę.

post-486-0-51132100-1379275958_thumb.jpg

 

post-486-0-52937400-1379275992_thumb.jpg

 

post-486-0-11268200-1379276005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.