Skocz do zawartości

Zlecę budowę podwozia do DC-3


kxp7000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koledzy, potrzebuje pomocy w zrobieniu podwozia do dc-3 z Top Flite, cena org. jest trochę kosmiczna. Jeśli może ktoś służyć pomocną dłonią to bardzo się cieszę. Proszę o kontakt na forum, albo e mail kxp7000@interia.pl Piotrek

A gdzie mój post w którym napisałem: głupich szukasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może cos tak w temacie? ;) Jedyne rozwiązania żeby było taniej to zrobić to samemu w 100% lub zrobić to samemu w 50% - narysować samemu, zlecić wycięcie komuś, poskładać samemu.

 

A umiesz liczyć?Zanim zaczniesz pisać najpierw sprawdź jakie są ceny cięcia CNC lub wodą.Taniej jest kupić gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu cos tne na laserze wiec wiem. A takie uwagi zachowaj pan dla siebie :) z reszta gdyby zaprojektowal to moze ktos by mu i taniej wyciol. Mi sie tak raz udalo. Dopiero co poznany gosc z innego forum wyciol mi sporo detali z blachy, laserem prawie po cenie materialu! A na tym forum kilku ludzi chyba ma maszynki? A co do wykonania w 100% samemu. Nie mowilem tu nic o cnc. Recznie tez sie da jakby ktos.nie wiedzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.