Jump to content
Sign in to follow this  
Zefirek

TRENER - Modela - rozp. 1270 - Made in Czechoslovakia

Recommended Posts

Plany Trenera mam 100 %, udostępnię ale muszę odszukać. Czy jest instrukcja - nie pamiętam ale pokopię w przepastnych zasobach. Jest po czesku, ale to prawie po polsku. Jak trzeba będzie - pomogę. Wiecie co to po czesku znaczy " wyplataci drat do jizdnicho kola "  ? Ciekawym odpowiem🤣.  Kamuflaż "japoński" wpadł mi do głowy jak znalazłem powycinany w dziurki kawałek ceraty. Wyszło extra , prawie jak Hien 61 - Tony a nie zamierzałem. Chętni dadzą wiadomość, policzymy ile tych planów, to xero zrobię. Pozdrawiam właścicieli "starych Trenerów", nadmieniając, że stare to są piramidy w Egipcie...

• Upvote 1

18 minut temu, Granacik napisał:

szprycha?

Tez tak mysle. Bez google tlumacza. szprychy sie zaplata, drut to drut a jizdni kolo to kolo jezdne. Co ma sens bo nie kazde kolo sluzy do jezdzenia.

BRAWO, ODGADLIŚCIE  🥇 , tłumacz przysięgły przetłumaczył to kiedyś "dosłownie "(!) Plany są do wzięcia 1x, resztę (jak będą chętni) zrobię ksero odbitki.Jutro poszukam instrukcji budowy. Jak nie zamkną ksera przez covid , jutro będą dla Was 2 x.

Guest
2 godziny temu, chowane podwozie napisał:

Jest po czesku, ale to prawie po polsku

Prawie... np. czytam i tłumaczę sobie "w locie": przykleić listewkę do... trupa. Ok, można, tylko skąd wziąć na szybko trupa?

W dawnych latach z Trzebiatowa do Szczecina jechałem by zdobyć słownik 🙃

Tak samo nie wolno przedstawiać Czechowi swojej progenitury płci żeńskiej słowami: "to moja córka".

Czeski coś tam liznąłem, duży karton czechosłowackiego Modelar'a, trochę różnych gratów z Modela. ;) 

Bardzo będę rad z planów. :)

Ja też nauczyłem się z Modelar`a, planów i pobytów w CŚ, gdzie bywał A.Rachwał, bo współpracował z MVVS`em, dlatego takie dobre silniki robili

Drogi Art-C Załatwione, jutro "leci" do Ciebie. 🛩️   A jeszcze : Komu, komu ? bo idę do domu 😴

• Dzięki 1

Mój egzemplarz będzie miał nowy pyszczek z wycięciami dostosowanymi do ASP 25, bo z MVVS-ów mam tylko 8,0  i 6,5.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.