Skocz do zawartości

Odbiornik ATRXD01 - prośba o pinie


cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Corona Spectrum to ma trochę negatywnych opinii u nich na forum. Poza tym jest prawie 2x droższy. Ja latam praktycznie na jednym kanale od kilku lat - większość o tym na lotnisku wie, więc trudniej o konflikt. Dlatego synteza jest dla mnie mniej przydatna.

 

NA ATRXD01 właśnie czekam - powinien być lada dzień.

 

Przykre tylko, że "Pan Wu" oferuje kwarce tylko na kilka kanałów i to chyba w paśmie "B". Ciekawe jakie kwarce z dostępnych u nas będą się sprawdzać w tym RX'ie.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Postanowiłem zaryzykować 20 USD i złożyłem zamówienie w UH na odbiornik ATRXD01 na 40MHa i jedno micro serwo. Mam zamiar stosować go w ESA i kombatach. Jeti Rexy 5 MPD i nie MPD niestety mnie zawodzą. Może to wina niekompatybilności z Multiplexem, albo coś innego, ale odczuwalne jest mocne szarpanie. Kiedy latam na komplecie MPX - MPX (IPD) nie ma najmniejszych szarpnięć... Zobaczymy jak poradzi sobie ten ATRXD01 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Przy okazji oblatywania piperka z EPP z Cyber-fly uruchomiłem zakupiony jakiś czas temu w UH odbiornik ATRXD01. Dokupiłem kwarc nadawczy do mojego MPXa na taki kanał jak przysłali mi odbiornik. Po przestawieniu przełącznika na F (Futaba) serwa zagadały bez problemu. Latałem piperkiem niedaleko - ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Mam zamiar używać go do kombatów, do których boję się wkładać Jeti Rex'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.