Skocz do zawartości

SKY HAWK. Motoszybowiec 3-kanałowy.


Kuba_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj uznałem, że polatam sobie moim motoszybowcem SKY HAWK. Pod wieczór wiaterek ustał i zabrałem pakiet i samolot na pole. Mój tata wyrzucił samolot i od razu po starcie samolot zrobił pętle i wbił się w ziemię łamiąc skrzydło i silnik sie wyłączył... Tata chwycił samolot i włączyłem silnik, żeby sprawdzić co się stało, coś dziwnie terkotało, dodałem gazu i.... odleciała łopata od śmigła :shock: Na szczęście nie w nas. Ogólnie to jest to samolot dedykowany dla początkujących aczkolwiek troche dziwnie zbudowany, skrzydła mocowane do kadłuba na śruby :crazy:. Myślę, że skrzydeł już się nie da połączyć bo rozerwały się tak jak były śruby... Ale "wybebeszę" go i zrobie z tych części jakąś deltę. Aha, podejrzewam że to się stało dlatego, że po porzednim wypadku :oops: było lekko zgięte skrzydło, właśnie w tę stronę w którą model zniosło :evil:. Ale się rozpisałem :D , przy okazji mógłby ktoś polecić jakieś plany delty dość prostej, takiej tylko gaz i lotki/ster wysokosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.