Skocz do zawartości

Nizsza opłata za licencję modelarska AP


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A na chwile obecną płacimy i za licencje i za badania , chociaż przynajmniej tyle że w tym roku już trochę mniej

A jak jesteś w reprezentacji to i tak dres sam sobie musisz zafundowac niestety,

ciekawe czy w innych dyscyplinach sportowych bardziej medialnych też każdy reprezentant musi sam sobie za dres płacic heh

Zresztą na MLIKu już p.Piotr Zawada się na ten temat wypowiedział bardzo szczerze

 

pozdrawiam

Piotr Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli te sprawy są regulowane - są odprawy raz do roku - ostatnio była w Grudziądzu , gdzie takie sprawy powinny być podnoszone przez przewodniczących sekcji danego aeroklubu lub stowarzyszenia.

Dres należy się GRATIS tak jest w przepisach, ale były szef modelarstwa Pan W. kazał sobie za nie płacić - zresztą większość przepisów była przez tego Pana ignorowana, ale to już historia ...

Jak będzie w tym roku zobaczymy.

 

Wniosek dla zawodników jest jeden - ZGŁASZAJCIE SWOJE PROBLEMY DO KIEROWNIKÓW SEKCJI I CZŁONKÓW PODKOMISJI, i egzekwujcie odpowiedzi na zadane pytania! Wtedy zbudujemy strukturę, która będzie dobrze działać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już w zeszłym roku dresy były gratis.

A co do licencji to proponuję cierpliwość, może zostały wysłane. Poczta wiadomo jak działa.

A jeśli masz wkrótce jakieś zawody to proponuję pokazać dowód wpłaty pieniędzy na konto AP za licencję, z wytłumaczeniem co i jak. Nie ma co się martwić na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz czasami się zastanawiam czy tylko my modelarze jesteśmy na tyle "głupi" że jadąc na ME lub MŚ opłacamy połowę stawki z własnej kieszeni i kupujemy smieszne to ,ale dresy reprezentacyjne za własną kasę

Ciekawe czy takie hehehe orły piłkarskie z naszego kraju pokrywają przynajmniej 1% swojego wyjazdu

My przywozimy medale a oni jeszcze na tym zarabiają

Polecam na forum MLIK do poczytania co ma do powiedzienia na ten temat p.Piotr Zawada

http://www.mlik.pl/forum/viewtopic.php?t=557&postdays=0&postorder=asc&start=0

a ja w zupełności się z tym zgadzam!!

 

pozdrawiam serdecznie

 

Piotr Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszla do mnie licencja, jednak(!!):

Tuz przed zawodami bylem w aeroklubie i zapytalem sie, ile mam zaplacic za licencje. W sierpniu dopiero koncze 21 lat i nie wiedzialem ile mam zaplacic-20 czy 40zl. Wiec zapytalem sie o to na miejscu. Poinformowalem, ze wplacilem juz 20zl i czy mam ewentualnie doplacic czy nie. Powiedzieli, ze nie musze, gdyz nie mam tych 21 lat. Jak przyszla licencja to dolaczyli do niej informacje, ze musze doplacic jeszcze te 20zl. Troche dziwnie co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu z radością wypisałem się z Aeroklubu.

 

A dziś byłem na badaniach wymaganych do licencji - pogadałem z lekarzem o tych bezsensach polskich jak wymagania badań dla modelarzy. Ale on zna jeszcze lepsze bezsensy - wędkarze nawet do niego przychodzą !!!

 

No i 40 zeta nie moje, a drugie 40 zeta na licencję ... Ale nasz kraj wspiera sport, niech ty szlag trafi. Jeszcze trochę i wprowadzą akcyzę na prąd do zasilania modeli !!!

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.