Skocz do zawartości

Pakiet Li-Pol 11.1 V, 5000 mAh za 170zł


STASIO

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To świetny wręcz! ... a jakiego Łosia? Jaka wielkość (rozpiętość), może waga (przewidywana waga), jakie silniki, ew. ile żrą prądu? :shock:

 

 

 

Dobra, teraz poważnie. Sam widzisz, że po tak lakonicznych informacjach jak twoje NIE DA SIĘ określić, czy ten pakiet się do czegoś nada.

Napisz przynajmniej odpowiedzi na powyższe pytania, bo naprawdę nie mamy wróżek wsród forowiczek, ba... w ogóle żadnej "baby" chyba nie mamy... :D

Pakiet wygląda na, hmmm, taki sobie. Obecnie z takich pakietów można wyciągać dużo większe prądy, więc obawiam się, że to jakaś stara technologia i aku szybko zdechnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet na pewno ma atrakcyjną cenę, ale obawiam się, że kosztem jakości - jak pisałem wyżej.

Nie wiem, czy nie lepiej kupić dwa mniejsze, wydajniejsze pakiety, niż wsadzać prawie półkilową cegłę do niezbyt dużego modelu. Np. jakies ~1800 do nawet 3300mAh 20-25C Faktem jest, że wyjdzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.