Jump to content
Xeo

Latanie na Chudoby

Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź. Na dobry początek chcę zacząć od jakiegoś elektryka +/- 1m rozpiętości więc wymagania co do pasa startowego nie będą wygórowane.

Witam

Jutro rozpoczynam sezon Wilga pełna gotowość LiPole naładowane na lotnisku tylko zatankować benzynę.

Nie wiem  tylko u kogo zamówić pogodę  :) do zobaczenia.

Sezon 2017 uważam za otwarty :)

Na tę okoliczność Wildcat dostał nowe malowanie, poprzednie trochę się wytarło przez dwa lata. 

post-13206-0-33931200-1489528850_thumb.jpg

post-13206-0-52455500-1489528851_thumb.jpg

Szanowni Koledzy!

Kieruję do Was prośbę - nie latamy bezpośrednio nad drogą obok lotniska, ostatnio bardzo tam dużo rowerzystów oraz innych postronnych osób nie wspominając o samochodach a jak widzę sporo osób nie ma wyobraźni i lata nad nią kilka metrów ze sporą prędkością.

Do zobaczenia na wspólnym lataniu!

Czy ktoś ma możliwość przywieźć jutro rano kosiarkę? To co się dzieje na Chudoby to jakaś masakra... mogę pokosić tylko nie mam czym. A lotnisko jest mega zarośnięte ????

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Panowie - serio - ma ktoś kosiarkę i mógłby przyjechać z nią na lotnisko? Mlecze wysokości 30 cm ładnie wyglądają na łące, ale na lotnisko modelarskie to trochę słabe jest. Mogę przejść się z kosiarką, ale własnej nie posiadam :(

Panowie - serio - ma ktoś kosiarkę i mógłby przyjechać z nią na lotnisko? Mlecze wysokości 30 cm ładnie wyglądają na łące, ale na lotnisko modelarskie to trochę słabe jest. Mogę przejść się z kosiarką, ale własnej nie posiadam :(

Adam ma kosiarkę  !!!

Witam

8-9 lipca na Chudoby ktoś zostawił krzesełko turystyczne okulary i kurtkę na polarze. Ktokolwiek wie niech zgłosi się do Pawła Murawskiego 505302606

Cześć. Na Chudoby bywa pewien sympatyczny modelarz, który sprzedaje ubezpieczenia (siwawy z brodą i w okularach? ;) . Niestety nie pamiętam jego godności. Ma ktoś może namiary?

Dzięki.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział w promieniu 55km od Warszawy jest całkowity zakaz lotów w związku z konferencją NATO do 1 października.

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nato-obraduje-zakaz-lotow-nad-warszawa,274864.html

http://www.geekweek.pl/news/2018-09-27/nad-warszawa-pojawil-sie-superdron-nato-ktory-zniszczy-wszystkie-male-drony/

Witam.

Jako powracający po latach do hobby i po zmianie miejsca zamieszkania chciałem się zapytać na jakich zasadach można latać modelami rc na Chudoby. Czy są tam dopuszczalne małe spalinki?

Pozdrawiam

Kiedyś, bardzo dawno temu słyszałem, że na Chudoby spaliny nie latają. Ale latają, małe i takie większe trochę. 

Ja słyszałem, żeby nie latać bardzo wcześnie rano i późnym wieczorkiem (chodzi o spaliny). Stosunkowo blisko Chudoby są osiedla i pewnie chodzi o to, żeby zbytnio się nie skarżyli mieszkańcy, bo to chyba jedno z ostatnich miejsc w Warszawie do latania. Sam wielokrotnie widziałem jak ktoś latał spalina na Chudoby i nic się nie działo.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.