Skocz do zawartości

jakie odbiorniki będą pracować z optic 6


adi-000

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Czyli jak macie kilka odbiorników różnych firm to do każdego kwarc inny? Paranoja...

 

Niekoniecznie. Trzeba mieć markowe kwarce które zadziałają.

 

Ja mam Optica z kwarcem Sanwy a odbiorniki mam sanwy, hiteca, dynama i inne chińczyki i wszystkie bez problemów pracują na kwarcach jeti i sanwa.

Znajomy ma mx-12 i lata bez problemu na kwarcach Hiteca, inny znajomy ma dynamy i lata na kwarcach jeti.

 

 

Z tego co wiem to z wymieniany przez ciebie E-sky wymaga swoich kwarcy. ktoś chyba kiedyś o tym pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwarce mam Hiteca

 

Odbiornik który siedzi w Skylady (pelikana) też nie reaguje...

 

to teraz nie wiem czy nie lepiej sprzedać ten odbiornik e-sky, dołożyć do innego zamiast kupować kwarc e-sky :roll: Tego Pelikana też mi szkoda, bo fajny, malutki :(

 

A sprawdzał ktoś czy odbiorniki GWS i Corona (z UH) działają z hitecowskimi kwarcami?

Corona synteza eliminuje ten problem, ale są też bez syntezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja do odbiornika E-Sky kupiłem kwarc E-sky i odbiornik współpracował z Graupnerem MC-14 bez żadnego problemu.Poprostu trzeba kupić do niego odpowiedni kwarc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.