Skocz do zawartości

15 la gaśnie na maksymalnych obrotach


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taki problem: silnik os max 15 la po wejściu na maksymalne obroty chwilkę (3-4 sekundy w zależności od ustawienia małej iglicy) i gaśnie, jeśli nie odejmę gazu instalacja paliwowa jest w porządku, co może być problemem

świeca A3

paliwo 19% rycyna z syntetykiem 1% nitro

silnik już trochę przepracował, poprzednio nie miałem takich problemów. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo pracował silnik na tej świecy?? moze też oprócz składu mieszanki bo gaśnie po paru sekundach dopiero problemem może być świeca, jeżeli jest nowa i wypalia dopiero kilka litrów paliwa asz prawdopodobnie gdzieś zanieczyszczenie w przewodzie plawiowym lub nawet dostał sie jakiś paprosz do iglicy

odkręć iglicę prawie na maksa zassaj paliwo aż wpłynie do gaźnika w celu przeczyszczenie układu paliwowego i wtedy dokręć iglicę na poprzednie ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaśnie bo może masz wężyk nie odprowadzony z tłumika do baku, ma być ciśnienie żeby paliwo swobodnie dochodziło na pełnych obr. jeśli podczas pracy silnika wzbogacasz mu mieszanke i kręci sie na pełnych to masz problem właśnie z ciśnieniem w baku, spróbuj wtedy wyczyścić tłumik :) tak mi sie wydaje :) pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.