Skocz do zawartości

Czołg RC


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem tutaj całkiem nowy więc wybaczcie jeżeli nie ten dział.

 

Przechodze do rzeczy

Lubie kombinacje w modelarstwie i uwielbiam czasy II wojny światowej

Mam zamiar zbudować czołg na napęd elektryczny. Napęd na 4 silniki ekektryczne itp..

Jest jeden problem nie wiem od czego zacząć. Wiem że potrzebne mi są plany , ale czy mógł bym zrobić to na oko??? bez planów

prosze o pooc w kwestji co mi jest potrzebne i jakie to koszta ( zależy mi na nie przesadzeniu z $)

Skala tego modelu to 1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od czego zacząć? Zacznij od uzupełnienia profilu. Potem zdobądź plany, jak nie to rozrysuj jak umiesz. "Zebrania/odłożenia" kasy, potem oblicz jakie regulatory do tego i jaki pakiet potem kup wszystko co potrzebne, całą galanterie i elektronikę. (Czyli zacznij od podstaw, wylicz wszystko co i jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czołg to ma być jak to powiedziałeś na oko, czy jakiś konkretny model z konkretnej kampanii lub jakiejś konkretnej armii. Napisałeś, że uwielbiasz czasy II wojny światowej, to naprawdę chcesz zrobić coś co tylko trochę będzie przypominać "czołg"? Nie ma się co spieszyć, nie zbudujesz go w dwa dni, najpierw musisz zdobyć plany, jeśli ma być odwzorowany w szczegółach to jeszcze jakieś dokumentacje, później ew. przeskalować, zbudować no i najważniejsze musisz mieć całe wyposażenie. A czemu napęd ma być na 4 silniki :shock: ? Tego zupełnie nie rozumiem, więc pytam z ciekawości. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

szukam prostego pojazdu RC najlepiej gąsienicowego , przód -tył -lewo -prawo na którym zainstaluje

kamerke z nadajnikiem ( takią za 100 PLN z allegro ) , tak zebym mógł siedziec przed TV i jezdzić sobie

patrzac w ekran :P

 

pojazd ma być po prostu tani , zamierzam wykorzystać nadajnik i pakiet

zasilajacy , który juz mam do elektro szybowca , zatem tylko kupie sam

pojazd , odbiornik z odpowiednim kwarcem i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.