Skocz do zawartości

Jak wyłączyć silnik spalinowy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Taki problem (pewnie banalny...) Mam model samochodu BMW M3 z silnikiem spalinowym. Zapalić go łatwo, ale jak wyłączyć? Aż się paliwo skończy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na głupie pytanie padają głupie odpowiedzi moge zrozumiec ,że ktos zaczyna ,ale jesli zapalił ten silnik to chyba potrafił otwierac i zamykac przepustnice i nie trzeba byc geniuszem zeby go zgasic

 

ale ktoś kto założył temat mógł sobie pomyśleć że to nie jest żart i gdyby tak zrobił to co?

 

To doprowadzi do tego ,że silnik zgasnie

 

JARO FAKTYCZNIE ŻEBYŚ PIASKU NIE WSYPAŁ BO JAK ZADAŁEŚ TAKIE PYTANIE TO....SILNIK GASI SIE ZAMYKAJĄC PRZEPUSTNICE POWODUJE TO ODCIECIE POWIETRZA CO UNIEMOZLIWIA ZAPŁON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek jestem ciekaw w jakim to samochodzie gasisz silnik przepustnicą , gdybyś kiedykolwiek jeździł samochodem RC to wiedział byś że to niemożliwe , w popularnych samochodach 1:10 i 1:8 silniki gasi się generalnie zatykając wydech , można nawet kupić specjalne stopery , http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=242_243&products_id=3675

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek dobrze pisze, jak sie nie orientujecie w autkach to nie wprowadzajcie ludzi w blad. Popychacz do gazu masz na sprenzynie, i gaz zamyka sie do pewnego poziomu przy ktorym silnik chodzi na minimalnych a sprzeglo nie ciagnie, dalszy ruch serwa dociska hamulec. Zatkasz wydech silnik sie zaleje, bo cale nadcisnienie z tlumika pojdzie do zibornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.