Jump to content
Loczek1392

Rogoźno

Recommended Posts

Nie ma sprawy;) ogólnie silnik polecam, ładnie pracuje. Problemy były z plywaniem obrotów przez wykrecajaca się iglice paliwa, ale dogiecie blaszki załatwilo sprawę :)

Twarz wstawiona:D , piszecie się w ten weekend na latanie jak pogoda dopisze? 

Ja odpadam, jadę do teściów. Kuba tez odpada bo w zeszłym tygodniu odmówiła mu posłuszeństwa antena w nadajniku i musi zakupić nową. Zostają Piotry i Fabian;)

Szkoda , no ale do teściów trzeba jechać:) , ja będę testować telemetrię do mojego śmiglaka , już nie będę musiał latać z termometrem po polu:D

Czołem mnie nie ma  w Rogoźnie więc również nie polatam ;-) udanych lotów i testów ;-)

Nie miałem czasu by tu zajżeć, na ligowcu nie mamy duobanjo. Jedynie dwa prywatne vivaty, jeśli chodzi o lądowanie na waszym lotnisku. To fajnie było by mieć współrzędne gdyż, czasem może się przydać jako lądowisko zapasowe by nie ,,walić,, w ciemno w pole. A z modelem też bym chętnie podjechał

Witam państwa! Jak nastroje? Według mojej pogodynki sobota zapowiada się z wiatrem 6-9 km/h i 11*C, niedziela bardziej wietrzna bo nawet 15-20km/h ale za to 13*C. Wstępnie proponuje sobotę. Kto się pisze?

Jeśli będzie cessna sprawna to ja z chęcią a jak dual ace będzie w weekend bo zdjęcie na fb wrzucałeś

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Jak moja pani mi nie będzie kłaść kłód pod nogi to również się piszę dawno nie lataliśmy ale wiecie święta i takie inne ;-P

Dziś o 15 spotkaliśmy sie na lotnisku. Gościli także na łące modelarze przyziemni:) Koledzy również z Rogoźna(!) śmigali swoimi autkami spalinowymi. Dziś ja latałem więc niech koledzy wrzucają zdjęcia:)

• Upvote 1

Dzięki Fabian za fotki;) no szkoda że mnie nie było, pogoda dopisała! Oby do zobaczenia w najbliższy weekend!

Witam Panowie. Kto sie pisze na dzisiejsze latanie ?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

Wstępnie na 15. Loczek pisał ze jak się uda to też wpadnie

Udało się dojechać,polataliśmy.Kolega Paweł testował silnik w nowym nabytku który pracuje świetnie.

post-4010-0-41902500-1459699270_thumb.jpg

post-4010-0-55128000-1459699310_thumb.jpg

post-4010-0-03435000-1459699353_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.