Skocz do zawartości

Gdzie są sklepy elektroniczne w Warszawie.


Gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o sklepy z podstawowymi elementami elektroniki "użytkowej". Kiedyś był BOMIS przy sobieskiego/dolna ale już go chyba nie ma.

No i pomijając wolumen (mam daleko) czy ktoś zna jakiś sklep tego typu - okolice centrum lub południe warszawy - ew dowolne miejsce aby był czynny w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawska Giełda Elektroniczna w przejściach podziemnych przy GUSie (skrzyżowanie trasy Łazienkowskiej i Al. Niepodległości).

Polecam zajrzeć najpierw do przejścia południowego, bliżej GUSu, tam jest więcej sklepów z elektroniką i w dodatku znacznie tańszych niż w północnym przejściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ! Fajnie byłoby mieć liste takich sklepów - tak jak mamy listę sklepów internetowych ...

 

Zajrzałem na Promenady - sklep ma się dobrze :D (nie byłem tam z 5 lat) Nie mają już kitów AVT i NORD`a ale drobiazgi które potrzeba są.

 

Dodatkowo znalazłem sklep elektroniczny (mniejszy asortyment niz na promenady ale zawsze) - róg Hożej i marszałkowskiej.

 

Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.