Jump to content
Sign in to follow this  
RenoFlo

VII Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców RC Dużej Skali - blisko, coraz bliżej...

Recommended Posts

Cześć,

jak anonsował - w paru innych miejscach - Tomeks tarnowskie zawody modeli szybowców RC zaliczane do punktacji Pucharu ATTP juz za paręnaście dni.

Proszę wypełnić  formularz_zgłoszenia - pozwoli nam to lepiej , sprawniej ogarnąć parę tematów.

plakat2015a.jpg

Jak zawsze, Ryszard nie zawiódł - czujny, z refleksem robiący piękne zdjecia.

kolejny zestaw obrazów dokumentujących tę imprezę : Tutaj za co dziękujemy Państwu Małgosi i Krzysiowi K., którym także refleksu i "ostrego" oka nie mozna odmówić...

Tutaj mozna posłuchać wypowiedzi uczestników dla radia Eska.

A tutaj jest relacja TV SuperStacja

A wyniki? ktoś zapyta. przecież to zabawa - odpowiem...

bedą, wyniki też będą. o ! już są : Tutaj

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Czaro
      W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszam na Mistrzostwa Polski modeli szybowców DLG, które odbędą się na modelarskim lotnisku w Zalesiu pod Warszawą. Mimo wszystko mam nadzieję, że impreza będzie udana, a frekwencja, jak zawsze wysoka.

Niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie:
      https://bemowskie.pl/mistrzostwa-polski-modeli-szybowcow-rc-w-konkurencji-f3k-2021/

Na zachętę mogę dodać obietnicę, że jeśli ktoś z nowicjuszy się zapisze i przyjedzie, to pokażę mu wszystko i odpowiem na każde pytanie
    • By Radekk
      Witam, cześć i czołem,
      jestem modelarzem z pod Warszawy,
      siedzę w tym już 2 lata ale uznaję się za początkującego.
    • By Marcian-in
      Cześć,
      mam na imię Marcin i jestem z Bydgoszczy. Od ponad 20 lat zajmuję się modelarstwem. Startowałem kiedyś w F3J/M i F3J z sukcesami na arenie MP (pod Aeroklubem Grudziądzkim). Jestem autorem strony o programowaniu FRsky dla szybowców i motków https://kowalscyrc.wordpress.com/opentx-motoszybowiec
      Latam wszystkim co popadnie. Myślę, że czas należeć do tej grupy, może jeszcze w czymś komuś pomogę
      Pozdrawiam!!
      Marcin K(Rodo)

• By GAM
      PROWADZISZ MODELARNIĘ ZAJĘCIA Z MŁODZIEŻĄ
                                                    ZOBACZ CO PROPONUJE

GAM Model Hobby
      Modele samolotów szybowców wycięte z bardzo lekkiej a zarazem twardej pianki XPS. Latające zabawki dla najmłodszych do zabawy w domu,hali lub na otwartej przestrzeni przy bezwietrznej pogodzie.Bardzo łatwa budowa dzięki której mogą być wykorzystane na zajęciach praktycznych prowadzonych przez instruktorów modelarstwa w szkołach i świetlicach.

WIĘCEJ INFORMACJI:http://gammodel.pl/

• By czarnajama
      Obecnie w Warszawie, latałem poprzednio w Kalifornii i w Kanadzie. Dotychczas tylko szybowce, na gumcę i na wciągarcę. Zbudowałem dawno Driftera i Paragona, obecnie mam Omega 2M, Spirit 2M i niedawno zbudowałem z planów Sunbird 1.5m. Latam na lotnisku modelarskim Chudoby. W zimie zamierzam zbudować Scooter 3M, od dawna mam zestaw, rozważam elektryzowanie (może by się nadał na F5J, ale wszyscy mają fabryczne węglowe modele w tych czasach). Używam sprzęt Hitec AFHSS 2.4 GHz (Eclipse 7 od 18 lat, ostatnio Aurora 9), i będę teraz korzystać z rozmaiitych czujników i telemetrię.

W nowym roku chciałbym brać udział w zawodach. Jakie klasy szybowców są w Polsce popularne? Czy F3-RES (2-metrowe) ma zainteresowanie w Polsce, bo w Niemczech, Holandii itd. i teraz w USA i Kanadzie ta klasa rośnie. To powrót do moich ulubionych drewnianych samokonstrukcji :-)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.