Skocz do zawartości

pomocy od czego zacząć


modelarzpoczatkujacy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bez przesady... skompletowanie nawet nowego bixlera w okolicach tej sumy jest możliwe, tym bardziej możliwym byłoby zakupienie czegoś używanego w tej kwocie.

Kupując w HK zmieściłby się w niecałych 100$ wraz z przesyłką, do wyboru AXN, Bixler, Walrus.
Na początek wystarczyłoby proste radio, których sporo na aukcjach - można je wyrwać za 5 dyszek, czasem mniej.

 

Poza tym gdyby chłopak poczynił pierwsze kroki i zakupiłby np. bixlera, nawet gołego znalazłoby się sporo osób na forum, które wspomogły by go wyposażeniem do tego modelu.

 

Trochę cierpliwości, optymizmu... i wiary w innych ludzi i można latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się dzień lub dwa. Jakiś czas temu budowałem koledze model szybowca do nauki latania, wyciąłem wtedy 2 sztuki. Jeżeli znajdę wszystkie elementy do złożenia tego modelu to złożę Ci go i oddam po cenie balsy. Dokupisz sobie wyposażenie i będziesz latał :) i jeszcze trochę kasy zostanie Ci na ładowarkę.

Jeśli chcesz... oczywiście :)

post-14694-0-64421900-1434654850.jpg

 

rozpiętość tego modeliku to prawie 150cm, sterowany 2 kanałami i napędzany był silnikiem CF2822.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się dzień lub dwa. Jakiś czas temu budowałem koledze model szybowca do nauki latania, wyciąłem wtedy 2 sztuki. Jeżeli znajdę wszystkie elementy do złożenia tego modelu to złożę Ci go i oddam po cenie balsy. Dokupisz sobie wyposażenie i będziesz latał :) i jeszcze trochę kasy zostanie Ci na ładowarkę.

Jeśli chcesz... oczywiście :)

attachicon.gifszybolek.jpg

 

rozpiętość tego modeliku to prawie 150cm, sterowany 2 kanałami i napędzany był silnikiem CF2822.

podaj moze linka do planow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma linka... i planów chyba też już nie mam. Sam to rozrysowywałem w 3D a później przenosiłem na balsę, ale było to już jakieś 3 lata temu i w ferworze walki pliki poginęły... albo nie potrafię ich teraz znaleźć :)

 

Jeżeli znajdę wszystkie elementy z drugiego egzemplarza to najwyżej mogę formatki skopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.