Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By młodszypilotamatormodelarz
      Witam,
      Właśnie wróciłem z Norymbergii - ach co tam było albo czego nie było.... zobaczcie relację z modelarskiej hali nr 7, nowości 2016 i również już znane modele, niektóre po liftingu. Trzy dni biegania z kamerą z wywieszonym jęzorkiem i z bananem od ucha do ucha..... sama radość 

• By Marley
      Sklep modelarski Modelmotor to serwis stworzony przez modelarzy dla modelarzy. Dzielimy Twoja pasję i oddajemy Ci swoją wiedzę w postaci cennych porad . U nas zakupisz  różnego rodzaju modele (samoloty RC, helikoptery RC, samochody RC, quadrokoptery, czołgi RC, łodzie RC, zabawki RC i modele plastikowe do sklejania), aparatury RC, silniki elektryczne i spalinowe, akcesoria i materiały do budowy. Gwarantujemy terminowe dostawy w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów modeli rc do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu!.

Sklep Modelarski
      Modelmotor - Jacek Nowak ,
      ul. Niemeńska 8a
      60-412 Poznań
      Kontakt:
      e-mail: sklep@modelmotor.pl
      Tel. 61-847-18-18
    • By Radek Oleksy
      Sekcja Modelarska Aeroklubu Ostrowskiego zaprasza ZAWODFNIKÓW I KIBICÓW  na VII "Memoriał Henryka Jerzyka".
      Zawody zaliczane do Pucharu Polski Latających Makiet Samolotów klasy  F4C, G, H, B/P oraz EUROPA STAR CUP - 
      Lotnisko Aeroklubu Ostrowskiego Michałków w dniach 29-31.05.2015

Szczegóły i zgłoszenia : rc-ostrow.pl

Radek
    • By Jacek T
      Witam wszystkich modelarzy. Mam dwanaście lat i niedawno zainteresowałem się budowaniem samolotów RC, więc założyłem konto na tym forum, ponieważ nie znam się za bardzo na takich rzeczach.
      Jacek T.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.