Jump to content
Sign in to follow this  
Pripcio

FPV Multiplex Solius 1.2Ghz fox800, KFC32FTB, eLeReS v2

Recommended Posts

Witam! Juz nie dlugo ulotnie mojego Soliusa z zestawem FPV (KFC32FTBv2, fox800, Mobius) na pakietach 3s 4000mah i 2200mah i regiel ZTW 60A

Narazie rozrysowalem sobie co gdzie zamocuje, mysle ze nic sie nie bedzie zaklucac przy tej konfiguracji lecz uwagi i wskazowki mile widziane :) Zostalo mi tylko kupic GPS na HK (zamawiam w tym tygodniu) i czujnik pradu :)

Nie mam pomyslu jeszcze gdzie umocowac GPS...jakies propozycje?

PS:Pan/Tilt z Mobiusem za kabika :)

20150730_185834.jpg

PPS: Przepraszam za brak polskich znakow ale mam komputer z brytyjska klawiatura :/

• Upvote 2

Szymon nie wiem ale wydaje mi sie ze z pakietami troche przesadziles, tym bardziej, ze kfc32ftb posiada sprawny filtr av i odpada pakiet 2200

• Upvote 1

Pakiet 4000 pozostawia sporo miejsca :) Obserwuje również inne forum gdzie pewien modelarz latał na 8000mah. 2200 - tak wiem jest to trochę za dużo i będzie 1500/1800

• Upvote 1

Od jakiegoś czasu nie używam drugiego pakietu. W zamian stosuję przetwornicę ze stałym napięciem wyjściowym  12V.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sbogdan1
      Co prawda model już nie dostępny w sprzedaży detalicznej, mimo to jakiś czas temu udało mi się kupić
      w Czechach nówkę sztukę. Model przynosi sporo frajdy. Tradycyjnie lotnisko RC Team Kęty

• By Pripcio
      Hej mam na sprzedaż trochę rzeczy.Nadajnik Eleres max V2 ,odbiorniki eleres 3 sztuki cena 280 zł. Odbiornik video 5.8 GHz z anteną 25 zł.Anteny video do foxa 800 kkcpra 25 zł. Silniki 4 sztuki dys z regulatorami i płytka pdb 110 zł.Rama drona Sparak ( bez słupków) 40 zł . Łoże silnika 7,5ccm 10 zł. Programator afro esc proponować cenę.Kamera Run cam split 2 mini 145 zł. Ceny są do negocjacji w razie pytań proszę pisać 

• By Goldrest
      Witam jestem tu nowy jak tak samo jak i w latających skrzydłach i elektronice do nich także proszę o wyrozumiałość. Otóż mam taki mały problem zdecydowałem się na przesiadkie z 600mm skrzydła na reptile harrier s1100. Posiadam do niego kontroler lotu matek f411 i to właśnie z nim mam problem, nie mogę ustawić serw I silników żeby działały poprawnie jak daje gałkę prawa od serw w prawo lewo to serwa działają poprawnie ale jak dam góra dół nie działają wcale mogę zmienić opcje w programie ale jak je zmienię to wtedy serwa działaja tak samo przy każdym ruchu gałki w każdą stronę to jest pierwszy problem drugi polega na tym że nie mogę odpalić silników z pilota mogę to zrobić z poziomu speedy bee ale z poziomu pilota nic nie zaskakuje może znajdzie się ktoś kto będzie mógł doradzić o co może chodzić co robię źle byłbym bardzo wdzięczy pozdrawiam 😊
    • By ronim
      Witam czy ktos z was ustawial nano talon z radiem Graupner hott mx20
      Prosze o porady, ma on wbudowany gyro
      Stabilizacja pracuje ale nie moge ustawic manualu tylko silnik ok ustawiony
      Chce ustawic tyb manually prosze o pomoc dzieki za pomoc
      PIOTREK

• By Bodzioch
      Nowy model do FPV w cenie 649zł.
      Więcej na  http://www.modelhobby.nazwa.pl/modele/modele.htm

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.