Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Mam na imię Kuba i chciałbym wesprzeć Państwa pomysły i zamiłowanie do modelarstwa i latania dzięki usłudze, którą się zajmuję, a mianowicie drukiem 3D. Dzięki tej technologii jestem w stanie wykonać dla Was elementy o skomplikowanym kształcie, a także z dużej gamy materiałów, które mogę zaoferować. 

Pozdrawiam Wszystkich 

Kuba

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By japim
      Cześć wszystkim.

Historia drukowanego Karasia jest baaardzo długa. Trwała prawie 4 lata z różnymi epizodami. Udało się model zaprojektować i ulotnić.
      Skala oczywiście prawilna - czyli 1:12.
      Rozpiętość 1.2m
      Powierzchnia 22 dm2
      Masa wydrukowanego plastiku PETG to 850g. Po pomalowaniu i wyposażeniu do lotu wyszło 1580g + 45g ołowiu na nosie - czyli 1625g.

Model przeznaczony jest na silnik o mocy minimum 500W (22A przy zasilaniu 25V - 6s) na śmigle 10x6.
      Pakiet to 6s LiIon VTC5a 2500
      Silnik RacerStar BR4108 600kV

6 serw: ster wysokości, ster kierunku, klapy x2, lotki x2
      Regulator 40A VGood 6s
      Odbiornik 5 (z kablami Y) lub 7 - każda funkcja sterowana oddzielnie).

A zdjęcia z budowy wyglądają tak (moja wersja, którą udało mi się wydrukować i oblatać w czasie urlopu).

No i oblot:

• By Autsajder1983
      Witam
      Sprzedam model opisany na forum Kawasaki Ki-61.
      http://www.aircombat.pl/ACES/forum/viewtopic.php?f=9&t=3

Pomalowany i wyposażony w serwa.
      Wydrukowany z  PLA.
      Do lotu potrzebne silnik, regulator, śmigło, odbiornik, pakiety .
      Cena 300zł. (do lekkiej negocjacji)

Model szybki i zwinny dla kogoś kto już potrafi dobrze latać.
      Możliwość wydrukowania części zamiennych

Kontakt:
      konradkwasnik@wp.pl
      604196576
    • By Picasa127
      SPRZEDANE !

Witam  
      Do sprzedania model Corvus Racer 540 (2,27m) firmy Goldwing. Stan bardzo dobry, użytkowany przeze mnie ok. 1 roku. Idealnie nadaję się do akrobacji 3D. Model bardzo dynamiczny, z dużymi możliwościami. Sprzedaję z przyczyn zdrowotnych.
      Cena: 1700zł - obejmuje sam model+galanteria(zbiornik,linki itd). Odbiór tylko osobisty w Wadowicach.
      Więcej informacji pod numerem telefonu 793 117 554.

• By japim
      Po zrobieniu PZL.55 pora wrócić do PZL 38 Wilk.
      Model powstaje w ramach mojego celu/projektu budowy polskich konstrukcji lotniczych z okresu WW2 oraz współczesnych.

Skala 1/12 +5% 95cm
      Napęd 4s LiIon
      Silniki 2822 1450kV
      Smiglo 6x4.5

Technologia druk3d + wzmacnianie prętami weglowymi/szklanymi/stalowymi (do wyboru).

Geometria płatowca skonczona.
      Gondole skonczone - powoli drukuje kawałeczki. Trwa dzielenie skrzydła na segmenty, potem wrócę do kadłuba, który wstępnie został już podzielony.

• By spYchu
      W ostatnim czasie pracuję nad Messerschmittem BF-109E w skali 1:12 z rozpiętością 850mm, do wytwarzania na drukarce 3D.
      Ze względu na rozpiętość taką jak esiaki opcją będzie wyposażenie pasujące z właśnie takiego modelu, czyli silnik 2212, pakiet 3s 1300, serwa 9g.
      Mocniejsza opcja to: silnik 2216 lub 2217 - taki aktualnie jest zamontowany, pakiet 3-4S w zależności od KV i śmigła.
      Aktualnie z silnikiem oraz serwem steru wysokości waży 445 gram.
      Do pierwszego lotu muszę zrobić kilka drobnych poprawek i pomalować model.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.