Jump to content
BigBen

Seb Art Su 29 v2 & v1

Recommended Posts

Nie wiem , ja jeden kupiłem na Słowacji tutaj www.nataair.sk a drugi na sdshobby .

Witam!

czy w Polsce jest gdzieś ten zbiornik dostępny?

pozdrawiam

Włodek

Na początku stycznia będę zamawiał tutaj : http://www.aliexpress.com/item/260ml-360ml-500ml-1000ml-fuel-tank-COMBO-cnc-cap-rc-aircraft-rc-airplane-gasoline-fuel/32335470693.html

Z przesyłką cena za jedną sztukę to około 70pln. Jeżeli jesteś zainteresowany proponuję zgadać się już prywatnie.

Jak pisał Jacek ,proszę dogadać się na PW,telefonicznie ,poprzez e-mail w sprawie wspólnego zakupu zbiorników :) .

Witam!

czy w Polsce jest gdzieś ten zbiornik dostępny?

pozdrawiam

Włodek

Witam, wiem trochę po czasie ale może komuś się przyda, takie zbiorniki znalazłem w Polsce po długich poszukiwaniach i do tego w fajnej cenie http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=11_46_514&products_id=18906

A co do modelu to bajka, gratulacje ;)

jesteśćie tak leniwi czy lubicie kase wyrzucać  w błoto  butelka od pepsi 05l i trzy końcówki 10zł 

• Upvote 2

Po kinie w Koszalinie zostały nam dwa za...... zbiorniki dla Ciebie . Podaj adres wysyłkę masz za free :)

Pozdrowienia z Zaj...... Wczasów ;)

post-8609-0-80820500-1469790250_thumb.jpeg

• Upvote 2

WIDZIAŁEM TEN PATENT WIELOKROTNIE  I TO W TAKICH MODELACH  PO KILKA TYSIECY EURO TAK ŻE NIE ROZUMIEM O CO CHODZI CZYŻBY PRZEROST AMBICJI 

• Upvote 1

WIDZIAŁEM TEN PATENT WIELOKROTNIE  I TO W TAKICH MODELACH  PO KILKA TYSIECY EURO TAK ŻE NIE ROZUMIEM O CO CHODZI CZYŻBY PRZEROST AMBICJI 

Może chodzi o to, że temat zbiornika był poruszany ze 2 miesiące temu, albo lepiej, a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi i mówisz, że ktoś jest leniwy bo sobie kupił zbiornik do modelu. Jak go stać to kupuje zbiornik za 70zł bo mu się taki podoba, a jak nie to wsadza butelkę po mineralnej i też będzie latał  ;) Także proponuję, żeby każdy pilnował swojej dupy,a nie komentował kto jak ma model zrobiony i wszyscy będą zdrowsi. :)

• Upvote 2

Każdy wkłada do modelu to na co ma ochotę, najważniejsze by było to bezpieczne i spełniało swoją funkcję. Więc mącenie komuś we wątku o zbiornik ,,kupny,, nie ma najmniejszego sensu...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.