Skocz do zawartości

Czy w ten sposób mogłem popsuć silnik?


Procode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem w trakcie budowy drona 250tki. Przy kalibracji ESC za pomocą oprogramowania Open Pilot na CC3D silniki wydają wysokie dźwięki i raczej nie kręcą się tak jak powinny. (troche tak jakby skokowo) . Przy okazji wspomne, że jeżeli tylko podłącze baterie to jeden z regli zaczyna się grzać. Zastanawiając się nad przyczyną źle działających silników obstawiłem 2 opcje. Albo ESC się popsuły albo klej który użyłem do przykręcenia silników do ramy (klej to ThreadLocker) uszkodził silniki. Miał ktoś taką sytuacje? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie :)

Raczej śrubami nie uszkodziłem gdyż przykręcałem te silniki śrubami z zestawu :)

Odlutuje i zlutuje silniki z ESC jeszcze raz, możliwe że wcześniej coś źle zlutowałem.

Mam jeszcze pewien problem z tym, że jeden regulator mi się nagrzewa jak mam tylko podłączoną baterie (silniki nie pracują). Co może być problemem? 

PS: Dzięki za odpowiedzi :) Przeniose się na to forum bo na Epheli ludzi którzy się udzielają mozna policzyć na palcach :D tutaj od razu sensowne odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakoś strasznie pechowo trafiłeś ....   mam  te same regle ale z  softem SimonK  i żadnego problemu nie mam z nimi. (  z ciekawości    silniczki masz  DYS   czy jakieś emaxy czy coś innego ? )    
PS: próbowałem na 4S latać  i problemu nie miałem też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.