Jump to content
Grifon

Lotnisko w Bojanie

Recommended Posts

Jeśli taki temat już istnieje to niech Szanowny Moderator  przenosi...   :rolleyes:

Z nas dwóch tylko Mateusz polatał ja połamałem dwa śmigiełka podczas oblatywania nowego modelu. :huh:

post-3617-0-78215500-1476027291_thumb.jpg

post-3617-0-98510500-1476027315_thumb.jpg

post-3617-0-47902000-1476027326_thumb.jpg

Tak, ale mało uczeszczane, w niedzielę obowiązuje zakaz latania spalinami.

Jest jakaś składka, ale nawet nie wiem kto jest właścicielem.

Próbuje tam pojechać od trzech miesięcy, ale zawsze coś wypadnie a jak jest możliwość to pogody nie ma.

Cześć,

Wracam po dłuższej przerwie do modeli RC (zeszły sezon stracony z powodu kontuzji prawej ręki) i chciałem zapytać, czy Bojano dalej jest "aktywne" jak parę lat temu czy już raczej nie?

Cześć,

Wracam po dłuższej przerwie do modeli RC (zeszły sezon stracony z powodu kontuzji prawej ręki) i chciałem zapytać, czy Bojano dalej jest "aktywne" jak parę lat temu czy już raczej nie?

Marcin jezeli interesuje ciebie powazne latanie to zapraszamy na nasze lotnisko Kazimierz , tam mozesz latac do bolu i bez stresu ze ktos ciebie przegoni jedyny warunek to stosowac sie do regulaminu i wniesc coroczna oplate w wysokosci 250 zlotych

Irek rozumiem że chodzi o Kazimierz pod Rumia? Da sie tam wystartowac małymi modelami (mała średnica kółek) możesz cos wiecej naisac, a najlepiej zapodac jakies zdjecia.

Irek rozumiem że chodzi o Kazimierz pod Rumia? Da sie tam wystartowac małymi modelami (mała średnica kółek) możesz cos wiecej naisac, a najlepiej zapodac jakies zdjecia.

Tak chodzi o to lotnisko , trawe kosimy regularnie ale jest to teren torfowy wiec nawet jak ja skosimy to i tak jest gesta wiec moga byc problemy ze startem na bardzo malych koleczkach mysle o takich 4/5cm wieksze sobie radza bo juz byly modele ktore mialy srednice 6/10 cm i startowaly . U nas niema zakazow latania spalinami aby tylko nie nad wioska i nie po 20 godzinie , jest nas szesciu wiec tloku niema a i nie zdazylo sie chyba zeby wszyscy na raz byli na lotnisku . Warunki sa dwa tak jak wspomnialem a mianowicie podstawowy to regulamin i zasady bezpieczenstwa oraz oplata roczna w wysokosci 250 zlotych poniewaz pola ktore zajmujemy sa dzierzawione od rolnikow .

To przyjade na zwiady, ostatnio w chwarznie panie z pieskami mnie zdenerwowały, nic do nich nie mam, ale trzeba na nie uważać, co obniza komfort latania. W Bojanie znowusz zabudowania, samochody, no dzikich plaż juz nie ma.

Pozdrawiam.

Kto jest właścicielem lotniska w Bojanie ?

Wygląda na to, że bede tam zaglądał czesciej i w związku z powyższym chciałem uregulować płatności za kożystanie z niego.  -_-

To w ogóle czynne jest jeszcze, nie powstało tam multum domków jednorodzinnych ?

Lotnisko w Bojanie ma sie dobrze i po malej revitalizacji powinno wrocic do zycia..Caly czas czekam na pojawienie sie wlasciciela..

• Dzięki 1

W dniu 27.05.2020 o 00:06, Termos napisał:

Lotnisko w Bojanie ma sie dobrze i po malej revitalizacji powinno wrocic do zycia..Caly czas czekam na pojawienie sie wlasciciela..

Dzięki za info, jak byś wiedział coś więcej, daj znać. Chętnie uczestniczył bym w życiu (polatać, pokosić ;) ) tej miejscówki.

Mieszkam sto merow od lotniska...Odezwij sie jak bedziesz chcial cos polatac...

• Dzięki 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.