Skocz do zawartości

Moduł TGY RF9X v2 do nadajnika 9xr?


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, tak jak w temacie. Czy moduł z 9x będzie pasował do 9xr? Moja 9x pada i chyba nie będę już próbował naprawiać, tylko kupię nową, a że mam kilka odbiorników i moduł z 9x, to kupno 9xr będzie chyba najtańszym rozwiązaniem, o ile moduł podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki za info. Jeszcze nie kupowałem w HK, jakoś nie mam przekonania. Może dlatego, że dużo nie kupuję. Wiem, że dużo jest o zakupach, ale nie mogę dojść do ładu z dodatkowymi opłatami, a przy 300 pln jak doliczą vat, to już wolę kupić w polsce w normalnym sklepie za kilka pln więcej i mieć gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam Cię. Jednak zwykle wychodzi sporo taniej niż kupione w kraju. VATu nie doliczą, bo wysyła jest z UK. Te 300zł to wszystkie koszty.

Jeśli chodzi o gwarancję to tez idzie to przewalczyć. Ostatnio reklamowałem "grafenowego" LiPola. Bateria przyszła z jedną celą poniżej 2V. Wypełniłem formularz na stronie, wysłałem zdjęcia i dostałem nową baterię. Nic nie musiałem odsyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja staram się uruchomić ten moduł z 9xr pro i coś mi nie wychodzi.

W 9x miałem er9x i przeniosłem modele do 9xr pro (najnowszy er9x sky).

Pojawił się problem - nie działają moduły assan i wspomniany turnigy. Assan ruszył po zmianie w proto na fulldrive z opendrain.

Jednak moduł turnigy nie chce gadać.

Oczywiście moduł z 9x działa.

 

Koledzy macie jakieś pomysły?

 

Moduły Orange olrs i dsm2 ruszyły bez żadnych zmian.

 

Edit

Odpowiem sam sobie.

W mojej 9xr pro mam 2mm krótsze piny niż w 9x . Po przeniesieniu elektroniki modułu bliżej aparatury (głębiej) wszystko działa. Jedynie przycisk do bindowania trzeba by przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.