Skocz do zawartości

Wniosek o całkowity zakaz politykowania na forum, a w tym dziale w szczególności.


MareX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy! Padł wniosek w gronie modów, o całkowity zakaz "politykowania" na naszym forum, w tym szczególnie w dziale "HP". W związku z tym wnoszą o wykasowanie tego działu z naszego forum, bo skoro to forum modelarskie, to nie ma najmniejszego sensu istnienie takiego działu. Przecież nasze działania modelarskie w najmniejszym stopniu nie są polityczne i nie ma takiego czegoś, jak polityka w modelarstwie. Stąd całkowity brak potrzeby takiego działu, jak "HP". Bardzo proszę Kierownictwo o poważne rozważenie mego wniosku.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Marku. HP musi być. Jest gro tematów które nie pasują nigdzie indziej. Jeśli chodzi o tzw "zakaz politykowania" na forum to popieram w 100%. Jest to temat który pomimo naszego wspólnego i pięknego hobby, dzieli. Im mniej będziemy o tym rozmawiać tym lepiej dla nas. Natomiast dział sam w sobie powinien pozostać. Jest wiele różnych tematów nie związanych pośrednio lub bezpośrednio z naszym hobby ale ciekawych. Jedne bardziej, drugie mniej ale są. Ot choć by temat wędzenia. Bardzo apetyczny

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wygumkujesz politykę z forum to nie znaczy, że jej skutków sam na sobie nie odczujesz.

 

Temat był wysoko co znaczy, że Koledzy się nim interesowali. Taki temat to jest też szkoła wymiany myśli i poglądów. Nie potrafimy rozmawiać bo politycy nas podzielili. Jeżeli zakażemy i tu wymiany myśli to Tutsi i Hutu jeszcze się w nas umocni.

 

Fakt, że nie wszyscy potrafią jeszcze dyskutować bez obrażania adwersarza, ale myślę że z czasem by się  tu tego nauczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to HP. Bez obrażania i osobistych impertymencji czemu nie ! Zawsze możemy się czegoś dowiedzieć czytając uważnie i ze zrozumieniem.

A jak ktoś nie zainteresowany "politykowaniem" to mamy dużo działów do zainteresowania innych. Po co zamykać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie popularność poszczególnych działów i zastanówcie się.

3024 tematy 47499 odpowiedzi.Jeśli ktoś myśli o zamknięciu tak popularnego działu,to niech sam zastanowi się czy czasem nie przypomina tych co nami rządzą w tej chwili.I ciekawe co na to Administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już jest polityka :D  :D  osobiście jestem i zawsze byłem przeciw wszelkim ograniczeniom dla dorosłych (i rozumnych).

Administracja boi się wojny polsko-polskiej i trochę to rozumiem, ale HP od tego jest, kogo to nie interesuje nie wchodzi, ja wypowiedziałem się raz i na tym zabawę z kabaretem zwanym polityką zakończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w modelarstwie nie ma polityki....? Oj bardzo się mylisz.

 

Jest na stronie głównej wyświetlony temat "Cięcie styropianu za pomocą ładowarki" - oj to jest podejrzane! Wszak obie strony całej afery z tego materiału się wywodzą.

 

Też popieram usunięcie politycznych tematów, bo ciężko tu kogokolwiek przekonać i nie ma pozytywnego zaangażowania, tylko nawalanka. Mój kolega się wczoraj zirytował za to, że mnie ta sprawa nie interesuje - jak widać, tak też można kogoś urazić :) A czy ktoś się zlituje nad mieszkańcami Warszawy za to, że wszelkie manifestacje to jeszcze większe korki - a dni teraz krótkie i może się to odbić na lataniu...

 

Hyde Park jest dobry jeżeli niesie pozytywne emocje. Na przykład wątek o broni czarnoprochowej - nie zaglądam tam zbytnio bo jestem przeciwnikiem dostępu do broni palnej, ale z myślą o ściąganiu dronów z drzew kupiłem łuk bloczkowy i jego zasięg mnie przeraził trochę, kto wie czy nie większy niż tych samopałów. Więc nawet dobrze że ludzi to kręci i sobie tam piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było fanie dopóki dyskusja była merytoryczna, a potem zaczęło się opluwanie, gdzie 4 polaków tam 5 różnych zdań, i na tej płaszczyźnie zawsze będzie wojna. 

 

Dlatego uważam że tematy polityczne na forum dostępnym ogólnie nie ma prawa bytu, zauważcie że czytają Was też nastolatkowie, a tu wylewania szamba na maksa. Rozumiem że chcielibyście pogadać w "swoim" gronie na każdy temat jednak to forum jest publiczne i żadna rozmowa nie jest tu prywatna. 

 

 

Żeby wyjść też drugiej stronie na przeciw mogę stworzyć dla Was specjalny dział, gdzie dostęp będzie przyznawany tylko chętnym osobom. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby wyjść też drugiej stronie na przeciw mogę stworzyć dla Was specjalny dział, gdzie dostęp będzie przyznawany tylko chętnym osobom. 

To ma sens-płacz,lament,użalanie się bez publiki we własnym gronie , jednak sugeruję od razu wyznaczyć lub powierzyć chętnemu moderatorowi czuwanie nad tym działem.

Lub zostawić to jako wolna amerykanka...

Od razu proszę o zablokowanie mojego dostępu do tego działu :) ( bo rozumiem iż moderatorzy z automatu będą mieć tam dostęp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.