Skocz do zawartości

Drony atakują ...


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziennikarstwo, to obecnie dość trudny zawód. W ub. tygodniu, w Mozambiku, doszło do incydentu w obrębie lotniska.

Cóż, zdarza się. I trudne jest to do uniknięcia. I pewnie pojawią się kolejne rady, sugestie i teorie prawników samozwańców.

Jednak zastanawia mnie coś zupełnie innego. Całkowity brak profesjonalizmu tzw. dziennikarzy internetowych. Zdarzenie miało miejsce jak wspomniałem w Mozambiku. Wg Russia Today, zdarzyło się to 6tego stycznia. Jednak taki brak profesjonalizmu dziennikarzy można wytłumaczyć sobie obecnie panującymi siarczystmi mrozami i koniecznością spożywania wysokoenergetycznych trunków o niskiej zawartości wody.

Jednak jak wytłumaczyć debili ONET'u, to znaczy chciałem napisać "dziennikarzy?", którzy publikują swoją wiadomość w dniu obecnym, powołując się na wczorajsze wiadomości RT pijanych w sztok "kolegów"?

A może i ów "dziennikarz onetu" na skutek obecnie panujących mrozów w kraju, postanowił zasilić się płynami z niską zawartością wody, i dopiero gdy dzisiaj wytrzeźwiał, zdołał napisać tak debilny news.

 

I w zasadzie nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wpis ASN (Aviation Safety Network) pochodzi z 5tego.

 

Cóż, dziennikarstwo to trudny zawód....

 

A co o tym myślicie ? 

 

192598_586f9683b8df7LAMdrone.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.