Skocz do zawartości

Wspieramy WOŚP


mike217
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No nie wiem, ale ja na pewno go nie wesprę.

http://malydziennik.pl/wspierajac-wosp-i-owsiaka-wspierasz-aborcje-i-eutanazje-pamietaj-o-tym,1732.html

Poza tym większość kasy idzie na inne cele, wolę dać jakiejś fundacji np. Budzik .

Jak kiedyś będziesz w szpitalu czego Ci nie życzę, to koniecznie omijaj te sprzęty z serduszkami. A tę gazetkę jako kuriozum wydrukować i na licytację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman nie musisz. Mało tego możesz nawet zastrzec że w przyszłości ( naprawdę tego Ci nie życzę)  kategorycznie nie życzysz sobie aby ratowano Twoje zdrowie sprzętem na którym jest naklejone serduszko.

Ja jestem Jurkowi i WOŚP wdzięczny, bo mój syn dzięki temu sprzętowi żyje rośnie i rozwija się prawidłowo.

Wyobraź sobie że nawet będę zbierał pieniądze jako wolontariusz. Już któryś raz z rzędu.

Jeszcze się pochwalę że w 23 finale zebrałem największą kwotę w naszym grajdole.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że KAŻDA fundacja żyje ze zbiórek pieniędzy. Część pieniędzy idzie po prostu na utrzymanie tego wszystkiego.

Jakby się chciało pominąć ten "łańcuszek szczęścia" to by trzeba było dotrzeć do osoby potrzebującej pomocy i dać pieniądze z ręki do ręki, bo przez konto to i skarbówka się może podczepić prawda?

Koncert charytatywny gdzie artyści zrzekli się gaży a trzeba zapłacić za postawienie sceny, prąd, wynajęcie sali/terenu itd.

SMSy pomóż - operator zrzeka się opłaty a skarbówce trzeba zapłacić. Pamiętam, że kiedyś operatorzy nie zrzekali się opłaty korzystali na tym też.

Czerstwego chleba też nie można dać biednym bo skarbówka się przyczepia.

Zbieranie nakrętek, zbieranie płatnych lajków Itd ,itp.

 

Ale czy dlatego nie powinno się pomagać? Oczywiście, że nie!


PS>Prawda jest okrutna i rynek fundacji to taki sam rynek jak każdy inny. Czyli wojny konkurencyjne są tez tu obecne.

PR, czarny PR ma kierować strumień pieniędzy w odpowiednią stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ale ja na pewno go nie wesprę.

http://malydziennik.pl/wspierajac-wosp-i-owsiaka-wspierasz-aborcje-i-eutanazje-pamietaj-o-tym,1732.html

Poza tym większość kasy idzie na inne cele, wolę dać jakiejś fundacji np. Budzik .

Wystarczy spojrzeć, kto jest autorem artykułu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, na WOŚP i parę innych rzeczy mam inne poglądy niż Ty. Gdybym na lotnisku uległ wypadkowi - mam nadzieję, że zadziałał by odruch i byś mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o powstrzymanie tej karuzeli zła :) Każdy wspiera co chce, ja np chce WOSP, ale nie przeszkadza mi gdy ktoś woli wesprzeć inną fundację. 

Dobrze by było, gdyby Romanowi również nie przeszkadzało to, że inni wspierają inną fundację niż on sam. A tak na marginesie, faktycznie dobrą nazwę ma ten "dziennik". Jest mały. Mały duchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję to :

 

http://aukcje.wosp.org.pl/lot-samolotem-odrzutowym-z-baltic-bees-od-aeropact-i4110827

 

Szkoda ze już nie pracuje za granicą i mam wesele przed sobą. Prawdopodobnie bym się skusił

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może wydrukować i podpisać takie oświadczenie. I pokazywać w razie potrzeby. Jeśli ma jaja.

 

attachicon.gifoswiadczenie.jpg

Abstrahując kto co popiera i jakie poglądy wyznaje, ale to jakiś absurd. Mam wrażenie czytając ten wątek, że służba zdrowia w PL istnieje jeszcze tylko i wyłącznie dzięki Panu Owsiakowi!?!?! A prawda jest taka, że te rokroczne rekordy to kropelka w wydatkach. W większości przypadków/szpitali/przychodni nie ma jakiegokolwiek sprzętu kupionego przez Orkiestrę, co też nie zmienia faktu, że są takie gdzie jest. Instytucji i ludzi potrzebujących jest sporo, każdy może dawać na to co jest zgodne z jego przekonaniami i dobrze aby takie zachowania promować, ale zachowujmy w tym wszystkim jakiś zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.