Skocz do zawartości

Identyfikacja szybowców (mały i duży)


Wenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Nabylem w tym tygodniu dwa szybowce, niestety kolego od którego kupiłem nie wie o nic nic wiecej. Planuje odnowic/dokonczyc modele wiec jak zauważycie po zdjęciach szybowce sa niekompletne.

poszukuje przynajmniej nazw a juz bosko gdyby bylo wiecej info o nich. Ktos zna cos moze powiedziec?


zdjeci


dodam ze przy tym dużym SW jest u góry montowany.

post-12990-0-05909000-1487348894_thumb.jpg

post-12990-0-75988400-1487348904_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ten mniejszy to może coś rokować- wykończ go po swojemu. Wg mnie skrzydła powinny mieć uszy, choć proporcje ma raczej samolotowe i jako szybowiec to raczej nielot będzie.. Co do większego to strata czasu i zły zakup po prostu :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

moj portfel uważa ze to dobra inwestycja w doświadczenie :)

planuje: Kadlub odziać w nowe szaty. Tzn zdjąć ta paskudna farbę i po szlifowaniu pomalować. Mysle ze rozposzczalnik umyje kadlub z tej popekanej farby. Zalatam pęknięcia rozdrobniona zywica.

skrzydła przejdą metamorfozę gdyż ta japonka jest w tragiczny stanu. (nie wiem jeszcze czym bede kryl) ale planuje dorobic lotki i zastanawiam się dodatkowo nad klapami i hamulcami. Skrzydła czy kadlub nie sa zwychrowane.


kadlub dostanie silnik.. I statecznik poziomy :)


cos jak pimp my car tylko w wersji z glider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.