Skocz do zawartości

Cześć


MrMichal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam na imię Michał i mieszkam w Brzesku. Modelarstwem zajmuję się od dzieciństwa zaczynając od redukcyjnych modeli samolotów plastikowych i kartonowych oraz modeli swobodnie latających Cirrus i Jaskółka 80.

Potem przyszedł czas na modele RC, i tego się trzymam:-) Początki to starty z holu gumowego oraz loty elektrycznym motoszybowcem Precedent napędzanym silnikiem szczotkowym klasy 600 i aku. NiCd. Po pewnym czasie zastąpił go mniejszy motoszybowiec z małym silniczkiem spalinowym 2cm3 firmy Modela. W miarę nabierania doświadczenia zacząłem latać trenerkiem a później prostym akrobatem z silnikiem MVVS 8cm3. Obecnie latam niedużymi, lekkimi elektrycznymi akrobatami i czasem trochę już wysłużonym motoszybowcem (elektrycznym ale z napędem 3f).

PFMRC śledzę już od pewnego czasu i chciałbym dołączyć do grona modelarzy na tym forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.