Skocz do zawartości

Aparatura do 1400zł


JakubR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Widzę, że trochę wątków na temat aparatur już się narobiło, ale przeglądam je i tak naprawdę dalej nie wiem co i jak.

Rozglądam się za jakąś przyzwoitą apką do ok.1400zł. Zakup planuję dopiero pod koniec lipca jak nie dalej, ale chciałbym się trochę więcej dowiedzieć i wybrać świadomie. Obecnie latam na Hitec-u Optic 6 i zaczyna mi brakować kanałów.

Zależy mi na wyglądzie radia i w tym wypadku Taranis nie spełnia moich oczekiwań, także to chyba odpada.

Graupnery mnie dość mocno zainteresowały, ale czytając opinie o ich jakości... to sam nie wiem????

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po części rozumiem Jakuba bo wygląd radia to też pewne kryterium przy wyborze więc nie wiem czemu aż tak ironizujecie.

Oprócz wyglądu istotne tez jest jak się go trzyma ,jak z obsługą pstryczków ,trymerów,wygląd wyświetlacza ...

Dane techniczne są istotne ale to co oferują obecne radia od najtańszych do najdroższych powinny zadowolić każdego.

Aż dziw bierze że nie rzuciły się tu tradycyjnie osoby, oferujące w takich pytaniach wszelakiej maści chińszczyznę do pińcet złotych.. ;)

Taka kwota pozwala na zakup sensownego,markowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez bynajmniej nie ironizuję. Natomiast za 500 PLN na prawdę można własną obudowę dorobić ok własne widzimisię. a bebechy wziąć z Taranisa, który na dziś chyba nada oferuje najwyższy współczynnik możliwości/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba Futaba czy Spektrum, ale niestety ceny odbiorników są jak dla mnie zaporowe, a o ile się nie mylę zamienniki nie obsługują telemetrii. Graupner Mc-16 czy Mz-18 też super, natomiast Mz czytałem, że jakość wykonania niestety nie rozpieszcza, a o Mc nie widziałem jednoznacznych opinii na temat wykonania, a chętnie bym poznał.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najpiękniejsza ????, ale do rozważenia, skoro ten system HOTT rzeczywiście jest tak dobry to może to jest to. Podejrzewam, że skoro seria MX jest starsza od MZ to i jakość lepsza?? no i więcej kanałów w tej samej cenie

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będę rozważał zakup pomiędzy Graupnerem Mx-20 a Mz-18, no chyba, że jeszcze padnie jakaś ciekawa propozycja, tylko w podanej cenie muszą się zmieścić jeszcze odbiorniki (potrzebuje dwóch). Tak więc prosiłbym o jakieś porównanie wyżej wymienionych aparatur (głównie jakość i praktyczność, bo soft pewnie bardzo podobny).

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja nie bardzo rozumiem sens czepiania się czyjegoś widzimisię. Poprosiłem o jakąś opinię o konkretnych aparaturach, o porównanie ich, o propozycję innych z wyjątkiem pewnej już wspomnianej. To że stosunek możliwości/cena jest super nie jest chyba jedynym kryterium?? Co z jakością? Napisałem, że faworytem jest Graupner i jeśli można to prosiłbym o wypowiedzi na temat produktów tej firmy, bo niestety ale na futaby czy JR PROPO mnie nie stać.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wydaję się pieniądze to warto kupić to co się podoba. Kupując np. samochód można wybrać lakier który się podoba itp. jest to zupełnie normalne. Po co kupować coś co się nam nie podoba? Tak samo nie zbudujemy modelu który nam się nie podoba, bo po co? Jak można zrobić taki który cieszy nasze oko, wtedy mamy większą przyjemność z używania go i tu sytuacja jest podobna. Moim zdaniem nie ma co poruszać tego tematu, bo o gustach​ się nie dyskutuje ;).

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że są ładniejsze radia, ale nie potrzebuje miss aparatur tylko coś co będzie działało i nie będzie mnie gryzło po oczach. Co Pan by proponował? Tylko nie Taranis ????

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serioo?? Nie potrzebuje szpanu.

Futaby spoko tylko co z tego, że kupię używke za przyzwoite pieniądze, jak nie będzie mnie stać na odbiorniki, a do tego telemetria i koszty są nie dla mnie.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.