Skocz do zawartości

Jakie części dobrać


cdonarski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, odkupiłem od znajomego nowe części do drona, chciałbym skompletować resztę

Posiadam:
1. Kontroler lotu KK2.1 z LCD
2. Rama Whirlwind fy450
3. Cztery silniki A2212 1000KV 2-3s


Potrzebuję:
1. Regulatory
2. Pakiet/akumulator
3. Komplet śmiegieł
4. Nadajnik
5. Odbiornik

Czy coś pominąłem?

Zupełnie na tym się nie znam, potrzebuję pomocy jakie rzeczy dobrać do tego. Nie chcę zbyt drogich rzeczy ale tez nie takie żeby się rozsypaly za chwilę. Przede wszystkim potrzebuje porady jaki regulator (czy 4w1 czy 4 osobne - to wszystko oczywiście zależy też od ceny jednak osobne mogłbym później użyć do Zefirka, który chciałbym w przyszłości zbudować), jaki pakiet, jakie śmigła. Jeśli chodzi o nadajnik i odbiornik to myślę nad kupnem Turnigy x9.

Podpowiecie?

 

 

post-20477-0-55553800-1498157587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadajnik mogę polecić taki: https://avifly.pl/pl/aparatury-drazkowe/flysky-fs-i6-ia6 . Używam takiej w samolocie tyle że 10ch i powiem że jestem zadowolony. Nie martwię się o zasięg jest naprwdę spory a odlatywałem prawie że na granicę wzroku (a samolot ma 170cm rozpiętości i jest dobrze widoczny) a i tak zasięg pokazywało mi dopiero na 7 (w skali od 1-10 gdzie 10 to max zasięg) Bardzo fajna aparatura. Ma tylko dwie wady co narazie mi nie podpasowały, pierwsza to ma tylko 3 mixy a druga wada to trochę taki "zabawkowy" wygląd (co oczywiście nie oznacza że jest tylko do zabawek) 

 

Ps. Cena jak za nowy sprzęt to duży plus tego nadajnika + odbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o regulator i pakiety i śmigła?

 

Czy pominałem jeszcze coś?

 

 

Konkretnie chodzi mi o to czy regulatory do dronów różnią się jakoś od regulatory do samolotów? Jakie regulatory kupić - mam na mysli własciwosci żeby spełniało swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.