Jump to content
Sign in to follow this  
moreniak

Witam wszystkich

Recommended Posts

Siemka. Konrad z tej strony. Mieszkam 40km od Warszawy. Właśnie zaczynam przygodę z modelarstwem RC . Mam już aparaturę 9xr pro z eLeReSem. Szukam teraz modelu do latania. Pozdrawiam wszystkich.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Łukasz.S
      Witam, chciałbym przedstawić nasze lotnisko znajdujące sie na pograniczu Stryszowa z Barwałdem w strone zapory w Świnnej. Dojazd bardzo prosty jadąc od strony Stryszowa obok PKP w strone Barwałdu na szczycie góry jedziemy w lewo na zachód (w strone zapory) drogą gruntową okolo 400m.
      Miejsca bardzo dużo więc nie ma problemu z lądowaniem żadnym modelem. Latamy od kierunku południowego po zachodni aż do północnego-zachodu. Możliwe latanie na żaglu i w termice po prostu raj dla szybowców. Spotykamy się zazwyczaj w niedzielne popołudnia jak tylko pogoda na to pozwala. Dzielimy lotnisko z kolegami paralotniarzami, ale nie ma żadnego problemu z miejscem na niebie

Kilka zdjęć z dzisiejszej niedzieli było trochę zimno ale znowu w lecie narzeka się że za gorąco ...
      zdjęcia z telefonu to jakością nie grzeszą...

I kilka dawniejszych

• Guest nitromaniak
      By Guest nitromaniak
      Jakie najlepsze autko do przewozu wiekszych modeli?

• By Kicior
      Ostatnio poszukiwałem kogoś, kto wytnie mi kilka garbów styropianowych do nowych modeli.
      Miałem pewien problem z wyszukaniem miejsca, gdzie mógłbym je wyciąć i trafiłem do Marka Rokowskiego.

Dodam od razu, że:
      Nie piszę tego tematu, bo prosił mnie o to wycinający
      Nie dostanę żadnego dodatkowego rabatu
      Nie jestem powiązany rodzinnie ani w żaden inny sposób
      Nie mam też żadnych dodatkowych profitów z tego tytułu.

Piszę dlatego, że doceniam solidność i świetną rzemieślniczą pracę.

Garby przyszły.
      Pomierzyłem, sprawdziłem i z tej radości przyszło mi na myśl, że chociaż w ten sposób mogę kogoś docenić.
      Garby mają ścięcie pod kątem, żeby pasowały do półwręgi kabinki (stąd te taśmy z przodu)

Pewnie wielu z Was tnie takie na co dzień i nie ma w tym wielkiej technologii, niemniej ja po raz pierwszy zleciłem coś takiego i jestem mega zadowolony.

I fotka:

Pozdrawiam!
      Andrzej
    • By morfeusz1987
      Już za kilka dni zaczynam relacje z budowy  P-38 Lightning.

Dane techniczne:
      skala 1/5.3
      długość 208cm
      rozpietosc 289cm
      waga ok 20kg
      napęd prawdopodobnie 2x rcgf55

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.