Skocz do zawartości

Mikołaj na horyzoncie, więc szukam quadro do 300,-


piotrkovski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam  dla dzieciaka (podstawówka) drona do 300,- Jako, że do mikołaja już niedługo odpada zakup w chinach:(.

Z wymagań to "jakieś" FPV no i oczywiście sprzęt nowy RTF.

Patrzę na produkty firmy syma, tylko sporo jest modeli. I tak: syma x5hw oraz x5hc, który wybrać? a może macie jakąś lepszą opcję.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to sarkazm.

na serio przed świętami w każdym markecie kupisz fajnego drona do zabawy w domu a nawet poza nim.

Ten w biedronce miałem w ręku i sam zastanawiałem się czy mi mikołaj takiego nie przyniesie do zabawy w domu.

 

Teraz wszystkie droniki w marketach są do siebie podobne ceną i parametrami. Wystarczy wybrać tylko kształt.

Trzeba jeszcze pamietać że te wszystkie drony bez gps-a i na silnikach szczotkowych to zabawki i nigdy nie bedą niczym więcej.

 

A moją najlepszą zabawką i to już trzecią jest syma x5c do której mam największy sentyment i wisi na ścianie na honorowym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.