Jump to content
potemp667

Akrobat 250cm z 160cm3 za grosze

Recommended Posts

Już kilka razy na allegro.. jakby taka mega oferta to już dawno by się sprzedał.

Tylko oględziny osobiste pozwoliły by ocenić czy taka okazja bo z fotek to takie sobie ...

Powiedzmy , że jedynie silnik jak by ktoś potrzebował 160 to może ..... Samolot hmmm nic  ciekawego

Widziałem go pierwszy raz i cena oraz możliwość negocjacji zrobiła wrażenie, ale rzeczywiście - patrząc trzeźwym okiem coś może być nie tak. Pozdrawiam

No i tak naprawdę szukając czegoś w necie o silniku DLA 160 cm nic nie znalazłem :)....

Może się coś gościowi pomyliło ....faktycznie takiego silnika też nie znalazłem .... Może jedna sztuka wyszła ? :) :) :)

Pewnie chodzi oto że rozpiętość taka prawie dla 160 cm ...... a silnika nie ma :)

Ja chcę kupić silnik od 100 do 120 i dzwoniłem do gościa , pytałem się o ten silnik odpowiedział mi ze nie wie jaka to jest pojemność , ma dopiero sprawdzić i mnie powiadomić.

Najprawdopodobniej 116 czyli taki jaki jest poszukiwany . Ale model już jest sprzedany także nie ma co sobie tym już zawracać głowy...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.