Skocz do zawartości

Którą wybrać Flysky FS-i10 czy klony


robo123rob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie którą wybrać  Flysky,Turnigy czy może Carson.Generalnie wszystkie takie same,pozostaje tylko kwestia softu gdyż to jest głównym kryterium. Z tego co wyczytałem Turnigy olało już i10 i może być problem z łatkami.Może ktoś ogarnia temat tych apek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turnigy było sprzedawane przez HobbyKing i przez jakiś czas było sporo towaru, ale chyba przestali już ogarniać ten model. Mają inne, a i-10 to tylko jakieś niedobitki. 

 

Wszystkie odbiorniki i cała telemetria pracuje dokładnie tak samo. Jedyna różnicę jaką sam zaobserwowałem, to oryginalne baterie Turnigy jakie otrzymałem z aparaturami (mam dwie) trzymają dłużej nż takie same baterie z logo FlySky. Ale to może być oczywiście przypadek, nie chciałbym tu tworzyć jakiejś teorii. 

 

Co do łatek, to mam mieszane uczucia. Kiedyś miałem radio z fajnie działającym timerem i ograniczeniami w nazywaniu różnych funkcji, teraz mogę sobie każdy kanał nazwać jak chcę, ale timer to porażka. Nie wiem, jak to wygląda w FlySky, ale Turnigy ewidentnie coś spieprzyło, żeby inne naprawić. Fakt, że nie wprowadzałem więcej innowacji, ostatnio przed rokiem, radio działa i uważam, że nie ma co grzebać i dłubać. 

 

Reasumując – jeśli chcesz po prostu fajną apkę z telemetrią i nie zamierzasz co chwila zmieniać softu, to kup to, co akurat jest tańsze. Jeśli zależy Ci na supporcie software'owym to bierz FlySky. Jeśli chodzi o odbiorniki, to nie ma żadnego znaczenia, jakie tam będzie logo, wszystko działa tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.