Jump to content

Recommended Posts

Witam  :)

 

Mam na imię Sławek i od kilku lat interesuje się modelarstwem.

 

Pasją tą poniekąd zaraził mnie kolega z pracy który niestety już nie składa modeli bo przesiadł się na skrzydło i sam nim lata :)

 

Moje doświadczenia to dwa rozbite modele  motoszybowców którymi chciałem bardzo szybko latać nie mając dostatecznie dobrej wiedzy.

 

Od jakiś 6 miesięcy składam model Sky Surfera dopieszczając jego każdy element (kalibracje, wykluczanie wszelkich luzów, uzbrajanie w elektronikę wspomagające lot.

 

 

Co chce osiągnąć w modelarstwie?

 

Przede-wszystkim jest to dobry sposób oderwania się od codziennej rzeczywistości ale docelowo chce zbudować model którym będę latał w FPV.

 

Co mnie skłoniło do zalogowania się na tym forum?

 

A więc forum zawiera to co najcenniejsze czyli forumowiczów z dużą wiedzą którą pokrótce studiowałem od jakiegoś czasu.

Niestety nie mogłem znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie a że się łatwo nie poddaje szukałem informacji przez 2 tygodnie bez sukcesu.

 

Będąc waszym członkiem obiecuje pomagać innym użytkownikom w tematach już mi znanych i sprawdzonych prze zemnie.

 

Jakie plany na przyszłość?

 

Ślub  :)  ale to nie o tym a więc chciał bym nabyć do mojej skromnej kolekcji model CUB Carbon z kołami Tundra, Motoszybowca a co dalej się okaże.

 

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By ziaja
   Cześć . Witam serdecznie wszystkich forumowiczów .Jestem nowym-starym modelarzem. W ubiegłym roku przeszedłem na emeryturę i postanowiłem powrócić do dawnego hobby .Ostatnie moje osiągnięcie to budowa modelu szybowca rc , z balsy , z aparaturą radziecką , dwukanałową PIŁOT (lata 70-te) .W ubiegłym roku kupiłem model motoszybowca rc ORION f-my R-Planes oraz aparaturę FLY SKY FS-i6x.Model już uruchomiłem ale na razie latam na symulatorze MULTIFlight w pełnej wersji , z wykorzystaniem zakupionej aparatury .Mam nadzieję ,że na wiosnę zacznę latać w plenerze a potem może kolejny model.Mam nadzieję,że na forum będę mógł uzyskać wsparcie w interesujących mnie problemach oraz będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami.
  • By Wojteq94
   Chciałbym serdecznie powitać wszystkich na forum, jestem Wojtek, mam 26 lat, i mam nadzieje rozpocząć bardzo ciekawą przygodę z modelami RC, korzystać z waszej pomocy, a z biegiem czasu, samemu móc jej udzielać :)
  • By Goldrest
   Cześć nazywam się tomek mam 25 lat jest z Garwolina. Zajmuje się modelarstwem od kilku lat wcześniej budowałem szybowce i lodzie rc teraz bawię się od 6 miesięcy w skrzydła i drony fpv :) 
  • By ronim
   Witam jestem modelarzem rc z krakowa 
   Nawiaze kontakt z innymi modelarzami
   Jestem na poziomie w lataniu jako zawansowany latam na makietach I szybowcach oraz fpv  lubie tez heli jestem na poziomie podstawowym
   ,chetnie dolacze do innych w lataniu 
   Piotr
  • By Tomasz90
   Witam wszystkich członków
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.