Jump to content
Sign in to follow this  
WojBoc

Instrukcja do HiTeca optic 6 sport 2.4ghz

Recommended Posts

Witam, poszukuję instrukcji obsługi do aparatury optic 6 sport 2.4ghz po Polsku, bo mój angielski jest na poziomie "what's time is it"  :D

Z góry dzięki za odpowiedzi  ;)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mounter
      Poszukiwania mojego Skywalkera Revo od 24 czerwca w Syryńskim - Lubomskim lesie zakończone po 9 dniach połowicznym sukcesem...

Złodziej znalazł model przede mną rozkradł co lepsze: elektronikę, rurki węglowe, kable i porzucił piankę w środku lasu...
      gdyby komuś podpadło jakieś ogłoszenie z okolicy Śląska, Lubomia, Racibórz, Pszów, Rybnik, Wodzisław Śląski i okolice,
      z poniższą listą elementów, niech da znać

Skywalker utknął w koronie drzew na wysokości 20-30m, w sobotę najprawdopodobniej spadł podczas burzy, ktoś go znalazł,
      przeniósł 500m bliżej drogi, tam rozebrał wyrywając cała elektronikę przy okazji zaśmiecając las...

Elektronika możliwe że przetrwała, była schowana w kadłubie, a model nie rozpadł się tylko zawiesił w koronie w całości...

ręce opadają jacy potrafią być ludzie...

OSD&AP Pitlab z GPSem, klawiaturką, czujnikiem prądu (mam gdzieś zapisany numer seryjny AP i OSD)
      odbiornik Hitec Maxima 9
      4 serwa cyfrowe Corona 919MG
      Regulator ESC ZTW Spider 50A
      Silnik EMAX GT 2820/06
      nadajnik 200mW + antena koniczynka z rozbitą obudową
      kamera Runcam Swift pomarańczowa
      pakiet Turnigy 5000mAh 4S
      pakiet Turnigy 2200mAh 3S
      pakiet spuchnięty 2200mAh do wyważenia

• By Picasa127
      Kilka filmów z tego roku. Loty Freestyle 3D na samolocie z firmy Goldwing.  Zapraszam do oglądania.

• By glaptus
      Czołem
      Mam małoletniego adepta latania i pomyśłałem, że fajnie byłoby mu zafundować praktyczna naukę ...na dwusterze
      Mam starego (baaaaardzo starego ) HiTEC'a 4 kanałowego 35MHz z wejściem uczeń-trener 5DIN. Mam nawet oryginalny kabelek. 

I stąd pytanko - czy ktoś z Was ma może do oddania (odsprzedania za budżetową kwotę) HiTECa z wejściem 5 DIN
      Ew jak na śląsku to nawet do wypożyczenia

Z góry dziekuję - młodemu na pewno bardziej sie spodoba niż wersja "na misia" wisząc mu nad plecami

Wojtek
    • By PtakerRC
      Witam wszystkich. Mam pytanie, mianowicie, czy ten odbiornik: https://www.gimmik.net/Odbiornik_FrSky_VD5M-HITEC_5CH,o,16694.html?gclid=CjwKEAiA94nCBRDxismumrL83icSJAAeeETQ2RtzUN8O8qf1SEAdm3qnbWLaCfq0uS5h4Qv6pI5BcBoC26Dw_wcB będzie kompatybilny z aparaturą Hitec  Eclipse 7... 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • By Picasa127
      Loty sportowo-akrobacyjne na mojej F450 z kontrolerem DJI NAZA.

Zapraszam-->
      https://www.youtube.com/watch?v=F1x8uohA7dM
      https://www.youtube.com/watch?v=AKXztnhXRM4

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.