Jump to content
Sign in to follow this  
Mgła

Witam

Recommended Posts

Mam na imię Tomek. Jestem miłośnikiem starych samochodów i modelarstwa lotniczego. Wracam do modelarstwa po 30 latach i wszystko dla mnie jest niesamowicie ciekawe , a zmiany technologiczne i techniczne są niesamowite. Ludzie którzy od podstaw budują makiety są dla mnie NIESAMOWITYMI kosmitami, których podziwiam za wytrwałość, cierpliwość i wiedzę . Pozdrawiam wszystkich modelarzy  i tylko "lataczy" do których i ja niestety również należę . Ale to się zmieni .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ziaja
      Cześć . Witam serdecznie wszystkich forumowiczów .Jestem nowym-starym modelarzem. W ubiegłym roku przeszedłem na emeryturę i postanowiłem powrócić do dawnego hobby .Ostatnie moje osiągnięcie to budowa modelu szybowca rc , z balsy , z aparaturą radziecką , dwukanałową PIŁOT (lata 70-te) .W ubiegłym roku kupiłem model motoszybowca rc ORION f-my R-Planes oraz aparaturę FLY SKY FS-i6x.Model już uruchomiłem ale na razie latam na symulatorze MULTIFlight w pełnej wersji , z wykorzystaniem zakupionej aparatury .Mam nadzieję ,że na wiosnę zacznę latać w plenerze a potem może kolejny model.Mam nadzieję,że na forum będę mógł uzyskać wsparcie w interesujących mnie problemach oraz będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami.
    • By Wojteq94
      Chciałbym serdecznie powitać wszystkich na forum, jestem Wojtek, mam 26 lat, i mam nadzieje rozpocząć bardzo ciekawą przygodę z modelami RC, korzystać z waszej pomocy, a z biegiem czasu, samemu móc jej udzielać :)
    • By Goldrest
      Cześć nazywam się tomek mam 25 lat jest z Garwolina. Zajmuje się modelarstwem od kilku lat wcześniej budowałem szybowce i lodzie rc teraz bawię się od 6 miesięcy w skrzydła i drony fpv :) 
    • By ronim
      Witam jestem modelarzem rc z krakowa 
      Nawiaze kontakt z innymi modelarzami
      Jestem na poziomie w lataniu jako zawansowany latam na makietach I szybowcach oraz fpv  lubie tez heli jestem na poziomie podstawowym
      ,chetnie dolacze do innych w lataniu 
      Piotr
    • By Tomasz90
      Witam wszystkich członków
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.