Skocz do zawartości

Problem: Taranis X9D Plus nie zapisuje logów.


e-mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem wersję Companion z 2.0.2 na 2.1.9 i od tego momentu radio nie zapisuje logów. Wyczerpałem już wszystkie moje możliwości, teraz liczę na Waszą pomoc. Może ktoś wie jak to ugryźć. Z telemetrią sobie poradziłem, z logami nie. Nie pomaga  "zaptaszkowanie" pól "Logi" przy danym czujniku. Poza tym poprzednio w zapisie z lotu były praktycznie wszystkie parametry, nie tylko telemetryczne, a teraz folder "Logs" pozostaje pusty. Ostatecznie pozostaje powrót do poprzedniej wersji ale to oznacza ręczne przepisanie modeli oraz ciągłe piszczenie vario w zerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję Ci Jerzy. Przede wszystkim za to, że tak szybko odpowiedziałeś, oraz za to, że rozwiązałeś mój problem. Najlepsze jest to, że już po napisaniu postu znalazłem tą funkcję specjalną i dałem pod przełącznik. Niestety naiwnie zostawiłem domyślną wartość "0,0" i bez efektu. Dopiero Twój post wyjaśnił wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.