Jump to content
Janusz

Witam brać modelarską

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ziaja
      Cześć . Witam serdecznie wszystkich forumowiczów .Jestem nowym-starym modelarzem. W ubiegłym roku przeszedłem na emeryturę i postanowiłem powrócić do dawnego hobby .Ostatnie moje osiągnięcie to budowa modelu szybowca rc , z balsy , z aparaturą radziecką , dwukanałową PIŁOT (lata 70-te) .W ubiegłym roku kupiłem model motoszybowca rc ORION f-my R-Planes oraz aparaturę FLY SKY FS-i6x.Model już uruchomiłem ale na razie latam na symulatorze MULTIFlight w pełnej wersji , z wykorzystaniem zakupionej aparatury .Mam nadzieję ,że na wiosnę zacznę latać w plenerze a potem może kolejny model.Mam nadzieję,że na forum będę mógł uzyskać wsparcie w interesujących mnie problemach oraz będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami.
    • By Wojteq94
      Chciałbym serdecznie powitać wszystkich na forum, jestem Wojtek, mam 26 lat, i mam nadzieje rozpocząć bardzo ciekawą przygodę z modelami RC, korzystać z waszej pomocy, a z biegiem czasu, samemu móc jej udzielać :)
    • By Goldrest
      Cześć nazywam się tomek mam 25 lat jest z Garwolina. Zajmuje się modelarstwem od kilku lat wcześniej budowałem szybowce i lodzie rc teraz bawię się od 6 miesięcy w skrzydła i drony fpv :) 
    • By ronim
      Witam jestem modelarzem rc z krakowa 
      Nawiaze kontakt z innymi modelarzami
      Jestem na poziomie w lataniu jako zawansowany latam na makietach I szybowcach oraz fpv  lubie tez heli jestem na poziomie podstawowym
      ,chetnie dolacze do innych w lataniu 
      Piotr
    • By Tomasz90
      Witam wszystkich członków
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.