Skocz do zawartości

Obróbka filmów


JOKER 2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja z kolei przeszedłem na edytora umieszczonego w samym youtube- można ciąć film, ale na razie nie za bardzo z napisami, ale może się da, tylko na to nie wpadłem. Dużą zaletą jest to, że nie traci się rozdzielczości, poprzednio stosowane  programy były bardzo "stratne". No i nie trzeba go wcale ściągać na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temat bo dzisiaj do poczty wpadł mi email że na Humble Bundle znowu dostępny jest Vegas Pro. Tym razem wersja 16. To świetny program do edycji filmów- właściwie większość moich filmów z YT powstała właśnie na nim. 

 

25 Euro to jest bardzo atrakcyjna cena za pakiet 5 programów włącznie z music makerem który pozwala tworzyć własne muzyczki jako podkład do filmów. Nikt sie wtedy nie może przyczepić że naruszane są prawa autorskie wykorzystując popularne utwory.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

Masz jakieś porównanie Vegas Pro z Davinci Resolve ?

Przerobiłem kilka tutoriali o Davinci R. trochę pomontowałem i jestem zachwycony. Tym bardziej, że jest darmowa wersja, która jest znakomita ( nie ma tylko kilku fire werków w porównaniu z płatną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Resolve zrobiłem jeden film. W sumie nie najgorzej mi się w nim pracowało. Każdy program ma jakiś swój specyficzny styl pracy. Skoro o to pytasz to postaram się dzisiaj/jutro usiąść i zmontować równolegle 2 filmy: z Vegas14 i Resolve z oblotów Raty. Powiem w którym poszło łatwiej/szybciej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.