Skocz do zawartości

Czy ktoś kupował w tym sklepie?


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem początkującym modelarzem i mam zamiar kupić sobie zestaw Hitec Laser 4 w www.modele.sklep.pl i mam pytanie, czy ktoś z Was w tym sklepie kupował ? Jeśli tak to prosze napisać czy jest to dobry sklep.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem dwa razy, dopóki nie znałem innych sklepów. Długo czeka się na przesyłkę, ale w końcu dojdzie, ale zapakowana bardzo delikatnie, mozliwośc uszkodzenia. Mieszane uczucia. Ceny też takie sobie. Polecam inne sklepy, np nastik.pl

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sklepu nie polecam !!!

Złe podejście do klienta -Totalnie odradzam.

Na dodatek gość z którym najczęściej rozmawiałem zna się lepiej na iemniakch na targu niż na modelarstwie.

Paczka z balsą przyjechała opakowana w kilka zwoii folii.Chyba nie muszę dodawać , co zostało z balsy.

atrząc po opniach to bsługują dobrze ylko wybranych klientów.

A ty do której grupy się zaliczasz? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą komfortową sytuację że mieszkam we Wrocławiu. Robiłem tam zakupy. Ze względu na promocję świąteczną zamowiłem jednak aparature przez internet z opcja odbioru osobistego. Mimo że aparatura na stronie miała status "jest na stanie" to w rzeczywistości jej nie było. Najpierw byłem zdecydowany na Flasha5x, potem ponieważ nie wiadomo kiedy bedzie zmieniłem zamowienie na Optica, a jak się po 20 stycznia okazało że nie wiadomo kiedy będą to kupiłem mx12 od kolegi z forum Alexa i odwolalem zamówienie w sklepie.

 

Potem jeszcze kupowałem kilka drobiazgów, ale jak wygląda wysyłka to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też tak miałem, zamówiłem w modele.sklep miedzy innymi łopatki Aeronauta (były na stanie), czekałem parę dobrych dni na jakikolwiek kontakt i jak myslałem że paczka idzie do mnie (miałem urlop, składając zamówienie upewniłem się że dojdzie w parę dni), okazało się, że łopatek brak. To był początek irytacji. Dzień później okazało się, że sa łopatki w tym rozmiarze ale Graupnera CAM-PROP. Ok, mysle, dawajcie Graupnera, ale plis wyślijcie paczkę bo czas mija... Ok obiecali wysłać. Irytacja rosła. Dzwonię jeszcze raz i dowiaduję się, że paczka dojdzie do mnie w weekend i że wysłali ją tak, że mogę odebrać osobiscie w przedstawicielstwie firmy kurierskiej w sobotę. Sobota rano, dawaj do firmy. A tam mówią, że nia ma mowy, paczka została nadana do odbioru w poniedziałek. Prosiłem, błagałem, tłumaczyłem że zaoszczedzą transport do mnie itd... w końcu powiedzieli w firmie kurierskiej że wydadzą, ale jak zapłacę 22 PLN. Irytacja siegnęła zenitu. Poczekałem do poniedziałku, weekend spedziłem z rodziną :) W poniedziałek odpakowuję przesyłkę, a tam jednej wtyczki nie ma, jeden snap zły... To robi bardzo negatywne wrażenie na kliencie. Cała dobra opinia o tym sklepie dla mnie padła. Jedyny plus, że oddali różnicę paru PLN pomiedzy ceną łopatek Aeronauta i Graupnera.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie czekam na paczkę z tego sklepu, zamowilem sanwe vg6000 i kilka drobiazgów. Zamawiałem kiedyś tam silnik AP 1,5ccm przyszedł za 5 dni od dnia zamowienia. Generalnie to polecam ten sklep poniewaz nigdy nie miałem z nim kłopotów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jak robiłem zakup w modele sklep to za towar wysyłali za pomocą kuriera. I z tym był ogromny kłopot a raczej z firmą siódemka. Najbliższa mnie filia siódemki jest w wałbrzychu i jak by nie było nikogo w domu (czyli nikt by nie odebrał paczki) to musiał bym jechać po nią do Wałbrzycha.

A poza tym siódemka ekstra nie jedzie do klienta tylko jak będą mieli kilka przesyłek w ten sam region to dopiero. Ja musiałem z tego powodu czeka kilka dobrych dni. Teraz zakupy robie też w modele sklep tylko że na takiej zasadzie że zamawiam a kuzynka z Wrocławia która przyjeżdża na weekendy odbiera mi towar i przywozi. (nawet katalog rcm pelikan jej dali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Twoją wypowiedz TomTom to jakbym czytał własną.

Zamawiam fajke,przychodzi klip i td. niby to samo ale nie do końca .A jak już poprosiłem o dołożenie czegoś do paczki przez tel to nie ma bata -nigdy nie włożyli.

dlatego lubie Nastika że jak dzwonie do Stośka to wszystko wytłumaczy ,doradzi i nie będzie starał się wciskać na siłe tylko to co potrzeba .

Tu masz oferte NASTIKA na radia.

 

http://nastik.pl/osprzet-nadajniki-c-65_92.html

 

Podobnym dobrym sklepem z fachową pomocą jest RC SKORPION.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja tez "przesiadłem" się na Nastika, i muszę "podreklamować", bo jeszcze nigdy w tak dobrym sklepie nie kupowałem. Poważnie. Grzesiu to w końcu modelarz co na modelach zęby zjadł, i nie tylko, że nic nie wciska na siłę, to jeszcze doradzi, i to trafnie. A co do silników trójfaz, reglerów, śmigieł i zasilań to już parę u niego kupiłem pod moje modele i dobrałem napedy że hej :) no i do tego zawsze rabat dostanę (ma lojalnościowy program partnerski dla stałych klientów), także zadowolenie po obu stronach.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam Nastika, bardzo dobre ceny, szybka wysyłka i świetny kontakt:) Jezeli chodzi o modele.sklep, mialem o nich dobre zdanie, ceny dobre, dwie paczki przyszly bardzo szybko, ale na trzecia juz czekam ponad tydzien, i konakt z nimi jest słaby i malo fachowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów. :salut:

Dołączając się do chóru Przedmówców pozwolę sobie dołożyć swoje trzy grosze do opinii na temat zakupów w wymienionych wcześniej sklepach.

 

-Modele.sklep: jeżeli ktoś czegoś pilnie potrzebuje to lepiej przed złożeniem zamówienia upewnić się, czy dana rzecz rzeczywiście jest dostępna, bo przekonałem się na własnym garbie, że sprzedają rzeczy, które dopiero po zamówieniu przez kupującego na gwałt starają się sprowadzić. Miałem taką sytuację w listopadzie. Na początku około dwu tygodni czekania na dostawę, bo nie było na składzie kwarców, później drugie tyle czekania na żelazko, w końcu z żelazka zrezygnowałem i dopiero przesyłka ruszyła. Kontakt z obsługą tego sklepu zarówno telefoniczny, jak i mailowy dobry. Firma kurierska, która dostarcza zakupione u nich rzeczy za nic ma prośby kupującego o kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki. Przypadkiem byłem w domu, kiedy przyjechał kurier, a gdybym był w pracy mógł być klops. Sposób zapakowania przesyłki też pozostawia wiele do życzenia, również kurierzy zbyt delikatnie nie obeszli się z nią.

Tym panom już wystarczy, nieładnie jest kopać leżącego :wink:

 

-Nastik.pl: z takimi Gośćmi, jak Grzegorz aż miło jest pohandlować, zarówno w realu, jak również on-line. Konkretny, rzeczowy, kompetentny, solidny, punktualny. Nie wciśnie nikomu niczego co nie było by potrzebne do realizacji danego projektu, jeżeli ktoś nie bardzo wie, co było by najbardziej odpowiednie :oops: doradzi co potrzeba a nie to, co najdroższe z możliwych. System zniżek też jest dużym plusem, wartym uwagi. :salut: Przesyłka szybka, dobrze zapakowana.

Pozdrawiam Cię, Grzegorzu, mam nadzieję, że jeszcze nie raz i nie dwa zrobię u Ciebie satysfakcjonujące zakupy. 8)

 

-Majsterklepka

-Ol.Pen.Model: po kilkukrotnych zakupach w tych sklepach nabrałem do nich takiego zaufania (vice- versa chyba też) , że jak tylko czegoś potrzebuję z ich oferty to wypisuję sobie listę na kartce, wstępnie obliczam wartość, dzwonię do sklepu, podaję zamówienie, uzgadniamy wartość całkowitą z kosztami wysyłki, ja idę zrobić wpłatę na konto a oni bez czekania na wpłynięcie pieniędzy wysyłają towar. W razie jakichkolwiek niejasności dzwonią pierwsi, nie żałują na telefon. Przesyłki dobrze zapakowane. Nie zdarzyło się, żeby coś było uszkodzone- pomimo traktowania ich z "pełną finezją" :x przez naszych (na szczęście nie wszystkich) poczciwych >donosicieli<. :wink:

Właścicielom tych sklepów życzę sukcesów w prowadzeniu jakże pożytecznych dla rozwoju polskiego modelarstwa interesów. Liczę na dalszą owocną współpracę.

 

-Rc.Skorpion: o tym sklepie nic złego jak dotąd nie mogę powiedzieć. Bogata oferta, dobry kontakt, szybka przesyłka. Tak trzymajcie!

 

Na zakończenie pragnę wszystkim gorąco polecić sklep, o którym wspomniał niedawno w swoim poście Henio S. mianowicie sklep Pana Zbigniewa Matlaka w Libiążu. Bezpośredni kontakt z ZYWĄ HISTORIĄ polskiego modelarstwa-BEZCENNY... Za wszystko inne możesz zapłacić kartą Master Card. :)

 

Być może strasznie przynudzałem w tych moich wypocinach, ale uważam, że nie wypada powiedzieć: "ten sklep jest cacy, a ten be" bez podania przyczyn, a tego najczęściej nie da się zamknąć w kilku lakonicznych słowach. Gdy się kogoś lubi albo nie, zazwyczaj ma to swoje powody i niekiedy warto je wymienić, żeby nie pozostawiać niedomówień. Chociaż już tyle lat mamy w kraju gospodarkę wolnorynkową, to- jak wielu z nas miało wątpliwą okazję przekonać się-nie do wszystkich handlowców dotarło, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Przecież głosujemy własnymi pieniędzmi. :wink:

Całe szczęście, że w branży modelarskiej przypadki grania nie fair z klientami są nieliczne, bo inaczej gdzie byśmy mieli się zaopatrywać? Dobrze, że czasy nieboszczki CSH minęły, mamy teraz możliwość wyboru, zarówno asortymentu, jak i oferenta.

 

Jak mawiał Prof. Jan t. Stanisławski: " I TO BY BYŁO NA TYLE" :) :salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.