Jump to content
Guest Testowe

Logowanie.

Recommended Posts

Guest Testowe

To "niby ja", Jerzy_R, ale teraz nawet na swoje konto nie mogę się zalogować pomimo wysyłania "prośby o zmianę hasła".

Jeszcze raz, od początku - szczególnie dla Konrada.

Do chwili migracji na nowe forum wszystko było ok. Teraz aby zalogować się na forum muszę za każdym razem wysyłać sobie maila do zresetowania hasła.

Nie ma znaczenia używana przeglądarka, nie ma znaczenia komputer. Nawet na "świeżo postawionym" Windowsie też nie mogę się zalogować bez resetu hasła.

Forum wylogowuje mnie po jakiś tam czasie nieaktywności np. po godzinie. Kolejne logowanie po takim wylogowaniu muszę robić z wysyłką maila do zresetowania hasła...

Nie używam polskich znaków w haśle, sklerozy nie mam, Caps Locka włączonego tez nie... Na ryby jeździłem więc cierpliwy jestem, ale ileż można

Co dziwne, konto z którego teraz piszę założyłem dla próby i działa bez żadnych problemów, mogę się wylogować i za chwilę zalogować z danymi zapamiętanymi w Operze.

Na zrzutach logowanie z moim "normalnym" hasłem, poniżej z hasłem krótkim (ostatnim jaki udało mi się zmienić) - jak sugerował Konrad (choć to bezsensu, no ale...)

login.png

Jerzy wyśle Ci na maila to co napisałem na PW bo nie wiem czy jesteś w stanie to przeczytać.

Ustalimy dalsze kroki działania żebyś miał pełny dostęp do forum.

EDIT

Poszedł mail do Ciebie.

U mnie podobnie. Od pewnego czasu za każdym razem muszę resetować hasło. Po wylogowaniu muszę ponownie resetować. Hasło piszę małymi i dużymi literami, używam znaków specjalnych i cyfr. 

A już myślałem, żem wybraniec losu...

Może forum ma alergię na imię "Jerzy"?

• Haha 1

Tak, jestem już po właściwej stronie i logowanie jest jak dawniej. Nie wywala z forum, nie wymaga resetu hasła przy każdej wizycie, no pełny luksus. Tylko nie pytaj co zrobiłem...

Mogę napisać czego nie robiłem:

- nie wyczyściłem historii w przeglądarce (-kach)  IE, Opera, FireFox;

- nie wywaliłem zapamiętanych haseł (w tym do forum);

- nie czyściłem / wywalałem plików cookies.

Ale Ty możesz tego spróbować, ko wie może się uda (a nauka radziecka zna różne przypadki).

Natomiast w moim przypadku Konrad wszedł na mój profil od (jakkolwiek to zabrzmi :) ) d..y strony i niby nic nie "grzebał" ?  ale nagle wsio zaczęło hulać, czego i Tobie życzę.

Po paru dniach udało mi się zalogować. Przypomnienie hasła nie działało, nie przychodziły powiadomienia na maila.  Aż strach teraz się wylogować.

Działa. Pięć razy wyłączałem komputer i za każdym razem logowanie odbywało się automatycznie. Problem rozwiązany w 100%

Sorry że tyle to trwało, na usprawiedliwienie dodam że lekko nie było :)

Odświeżę temat, bo wygląda że problem powrócił. Po wylogowaniu z forum nie można już się zalogować. Trzeba zmieniać hasło, które jest ważne tylko na jedno logowanie.

Ponawiam prośbę o rozwiązanie problemu.

Edited by erj
Dalej występuje problem z hasłem po wylogowaniu