Skocz do zawartości

Wspólne spotkania w Lublinie


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz :) Nasze forum jest czymś więcej niż osobami z internetu. Duża liczba osób znana jest osobiście. Tak naprawde to forum nie daje zbytnio anoimowości. proste :D mi tam sprawia przyjemność romawiać z kimś jak z kolegą po iminiu ;)

 

No to jutro jade do Lublina :D Kto chce sie spotkać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin był u nas po Nimbusa. Jak na możliwości holówki którą dysponuje nasz kolega model był przyduży i przyciężki. Oddałem go za niewielkie pieniądze (kupiłem zresztą też) ale nie było sensu, żeby się kurzył za szafą. Poza tym lepiej, że poszedł do kogoś z forum, niż do jakiegoś NN z allegro, nawet za większa kasę. Mam nadzieję, że Marcin go "ulotni" i pokaże jakieś zdjątka.

Drugi plus taki, że poznałem osobiście jednego z naszych adminów. Mówię Wam, fajny gość i nie taki straszny!!!

 

A tak poważnie: zawsze będę to powtarzał, nawet krótki,"byle jaki" kontakt osobisty jest sto razy lepszy niż ta cała wirtualna rzeczywistość.

 

Mam nadzieję, że w sezonie uda się uskutecznic jakieś wspólne latanka okolicznych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnia ja się pojawie na najbliższych zawodach szybowców w Radawcu :wink:

 

 

.

 

A to w Radawcu są zawodu szybowców?? Kupuje jakąś F3F czy F3J i tez startuje :)

 

Mówi ewam powaliło mnie na punkcie szybowów :D

 

 

 

A co do holówek. Tomku jak rozmawialiśmy, model 2,2m z silnikiem 40cm3 benzynk ato za wielkeigo modelu nie poholuje :D 80 czy 100cm3 to tak :D No 50cm już lepiej się prezentuje :D

 

 

A NIMBUSIK polata :D z wagą sie przestraszyłem na początku że 7kg. ale te 5,8kg to spoko w 7kg spoko wyjde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin po drodze do domu wpadł też do mnie przywitać się z Łosiem :D

 

motyl.JPG

 

Jak widać bardzo mu do twarzy.

 

Marcin skwitował wizytę (ok.40minut) krótko.

"Przyjechałem zobaczyć Łosia do póki jest jeszcze cały "

 

I wcale mu się nie dziwie :mrgreen:

 

Przy okazji mało nie buchnął mi Extrima3d(musiałem go mocno wyszarpywać z Marcina ręki .

 

A nowy szybol jest przeogromny i robi się na jego widok tak :

:shock:

a potem tak

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoś naprawde na lajfie robi wrażenie o 200% większe niż na wirtualu :D

Już byłem gotów do oblotu ale Tomek ściemniał ze Akku nie naładowane albo co jeszcze innego :D A swoje uwagi do ŁOsia opisz ew odpowiednim dziale co byś to poprawił :D

Co do Extreema to przesadziła chodź model fajny się zapowiada :D

 

A szybol jak szybol szkoda ze się u Tomka na ulicy nie mieścił ale to nei moja wina że w Puławach są tak małe uliczki :D

 

 

Tomek pamiętaj że ja byłem porawie 10 razy dłużej nież ty u menie :D

 

Nie ukrywam że liczyłem na post Huberta z zaproszeniem na pępkowe :D nawet kierowce ze sobą maiłem :D Ale tomek wyjasnił czemu Hubercik się ostatnimi czasy nie polazuje :D I bardzo dobrze ciesze się że mu się ulożyłe w dobrą strone :D

 

No ale koledzy z Lublina i okolic kolowac holówke bo @Motyl wpadnie z ekipą szyboli na lotnisko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A to w Radawcu są zawodu szybowców?? Kupuje jakąś F3F czy F3J i tez startuje

 

Mówi ewam powaliło mnie na punkcie szybowów

 

Po pierwsze cieszy mnie że jest kolejny fan glajderów :wink: , po drugie to są zawody miniówek tylko o ile się nie myle (miniówka - F3J/MINI >1.5m, a dokładniej 1524mm rozpiętości w rzucie)

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...glajderów...

 

Przepraszam że znów śmiece ale co to za słowo ? Albo po Polsku albo po Angielsku. :?

Ludzie nie przesadzajcie. Tak mało masz słów w naszym języku że musisz jeszcze z angielskiego brać ? Niektórych rzeczy nie da sie przetłumaczyć dosłownie ale tylko niektórych... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.