Jump to content
Sign in to follow this  
Bodzioch

(S) Model FPV Glider EPO 2600mm

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pripcio
      Hej mam na sprzedaż trochę rzeczy.Nadajnik Eleres max V2 ,odbiorniki eleres 3 sztuki cena 280 zł. Odbiornik video 5.8 GHz z anteną 25 zł.Anteny video do foxa 800 kkcpra 25 zł. Silniki 4 sztuki dys z regulatorami i płytka pdb 110 zł.Rama drona Sparak ( bez słupków) 40 zł . Łoże silnika 7,5ccm 10 zł. Programator afro esc proponować cenę.Kamera Run cam split 2 mini 145 zł. Ceny są do negocjacji w razie pytań proszę pisać 

• By Goldrest
      Witam jestem tu nowy jak tak samo jak i w latających skrzydłach i elektronice do nich także proszę o wyrozumiałość. Otóż mam taki mały problem zdecydowałem się na przesiadkie z 600mm skrzydła na reptile harrier s1100. Posiadam do niego kontroler lotu matek f411 i to właśnie z nim mam problem, nie mogę ustawić serw I silników żeby działały poprawnie jak daje gałkę prawa od serw w prawo lewo to serwa działają poprawnie ale jak dam góra dół nie działają wcale mogę zmienić opcje w programie ale jak je zmienię to wtedy serwa działaja tak samo przy każdym ruchu gałki w każdą stronę to jest pierwszy problem drugi polega na tym że nie mogę odpalić silników z pilota mogę to zrobić z poziomu speedy bee ale z poziomu pilota nic nie zaskakuje może znajdzie się ktoś kto będzie mógł doradzić o co może chodzić co robię źle byłbym bardzo wdzięczy pozdrawiam 😊
    • By ronim
      Witam czy ktos z was ustawial nano talon z radiem Graupner hott mx20
      Prosze o porady, ma on wbudowany gyro
      Stabilizacja pracuje ale nie moge ustawic manualu tylko silnik ok ustawiony
      Chce ustawic tyb manually prosze o pomoc dzieki za pomoc
      PIOTREK

• By przemo
      Cześć. Witam wszystkich po dość sporej przerwie w obecności na forum ... jak to bywa w życiu, priorytety się zmieniają, więc pewien czas musi upłynąć, żeby znowu priorytety się zmieniły  ... przyszedł czas na coś nowego i padło na quadrocpotera 250. Po przez steam zakupiłem symulator FPV Frerrider (koszt coś 21 PLN) i coś powoli uczę paluchy do machania gajgami na aparaturze ... latania nie nauczy ale z pewnością pokarze który drążek do czego służy i jak może się zachować quad. 
      Wracając do budowy ... w moim przypadku same nowości ... nie jestem dość rozgarnięty w kwestii elektroniki ale sądzę, że dam radę sobie polutować FC z resztą rzeczy ... jak nie to znaczy że się myliłem  Im głębiej w lasy tym coraz więcej niewiadomych  i pytań się pojawia ale najpierw co nie co w sprawie budowanego quada.

Rama: iFlight XL5 V3 240 mm true X FPV
      silniki: emax RS2205 2300 kv
      ESC: emax  30 A Blheli
      FC: Omnibus F4 z wbudowany PDB link do FC
      Pakiet: do celowo 4S 1500 najmniej 45 C, ale na sam początek 3S 1800 mah (takie mam na takim spróbuje unieść quada o ile mi będzie to dane  )
      śmigła: Dalprop 5040x3

Co FPV póki co nie myślę ... ogarnę latanie przy nodze i finansowo się odkuje będziemy myśleć. 
      Parę zdjęć:

Rama

Tyle co udało mi się ogarnąć, obecnie czekam na FC

Posiadam aparature Turnigy 9XR z modułem nadawczym turnigy DSSS, chciałbym kupić odbiornik, mniejszy i żeby ogarnął sterowanie quada na tym jednym kablu ... co mi polecicie ?
      Przyznam że pewne kwestie to dla mnie czarna magia ale może z waszą pomocą uda się to jakoś ogarnąć   Piszę jako żółtodziób w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość 

Pozdrawiam przemo 

• By amator007
      Witajcie
      Mam do wydania max max 500 zł. Chcę polatać FPV. Do tej pory (ok rok czasu) latam SkySurfer 1400. Teraz chciałbym kupić latające skrzydło bądź pozostać przy SkySurfer ale to do przemyślenia.
      Główną moją rozterką jest zestaw FPV. Przewertowałem teorię i sprawdziłem co jest mniej więcej potrzebne, natomiast chciałbym zapytać Was o dobrane części. 

Pytanie 1. Czy to w ogóle będzie działać ?: 

1. KAMERA: http://www.banggood.com/Caddx-Turbo-EOS2-1200TVL-2_1mm-160-Degree-13-CMOS-169-Mini-FPV-Camera-NTSCPAL-For-RC-Drone-p-1278882.html?rmmds=cart_middle_products
      2. NADAJNIK: http://www.banggood.com/Eachine-TS832-FPV-5_8G-32CH-600mW-Wireless-AV-Transmitter-p-975425.html?rmmds=cart_middle_products
      3. ODBIORNIK http://www.banggood.com/Eachine-FPV-5_8G-32CH-Wireless-AV-Receiver-RC832-p-975426.html?rmmds=cart_middle_products
      4. MONITOR: http://www.banggood.com/800x480-Full-Color-7-Inch-TFT-LCD-FPV-Monitor-For-5_8Ghz-Receiver-Car-Display-FPV-Racing-Drone-p-1372739.html?rmmds=cart_middle_products
      5. PLATFORMA: http://www.banggood.com/Reptile-S800-V2-SKY-SHADOW-820mm-Wingspan-Gray-FPV-EPP-Flying-Wing-Racer-RC-Airplane-KIT-p-1184901.html?rmmds=cart_middle_products

Platforma jest w wersji KIT. Serwa, silnik, regulator i wszystko inne przełożył bym ze SkySurfera. Jest on już trochę wysłużony, poobijany, jak to przy nauce Aparatura to FlySky Fs-I6x z odbiornikiem FS-iA10B. Pakiety jakieś się znajdą (3S).

Pytanie 2. Czy do tego co wymieniłem coś jeszcze jest potrzebne ? Jakieś okablowanie ? Jeśli tak to jakie ? 

Pytanie 3. Kontroler lotu. Wszędzie widzę takie kontrolery ale nigdzie nie ma obszernych opisów co one robią. Czy odpowiadają tylko za statyczne utrzymanie modelu we wszystkich osiach ? 

Pytanie 4. Co muszę kupić aby nie stracić modelu ? GPS ? Jak zrobić, aby po utracie sygnału z aparatury model sam zawracał?? Co jest potrzebne ? 

Pytanie 5. Czy skrzydło o tym rozmiarze nie będzie za małe ? 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.