Skocz do zawartości

Modele kołowe rc


olo100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych mam jedno pytanie. Jestem początkującym modelarzem i niewiem od jakiego modelu zacząć. Przeszukałem różne strony ale nie znalazłem modelu który był by tani (do 900zł) i dobrej jakości. Ostatnio znalazłem reely dune fighter tylko nie jestem pewien czy był by to dobry wybór. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam 

Napisz coś więcej czy to ma być spalinowy czy elektryczny,łatwiej będzie coś podpowiedzieć chłopakom. Jeśli chodzi o spalinowy to ja miałem bygasa z firmy HPI.Jest dystrybutor części w polsce i niema z niczym problemu.Przed zakupem jakiegoś auta zbadaj rynek pod względem dostępności częsci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie sugeruj się mocno nazwą grupy ale proponuję dołączyć na FB do "RC FROM CHINA". Tam chłopaki będą mogli szybko i dobrze Ci podpowiedzieć co warto wziąć i jak będzie z dostępem do części. Jeśli zależy Ci na takim samochodzie RC w skali 1/10 to naprawdę zalecam dołączenie tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.