Jump to content
olo100

Modele kołowe rc

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych mam jedno pytanie. Jestem początkującym modelarzem i niewiem od jakiego modelu zacząć. Przeszukałem różne strony ale nie znalazłem modelu który był by tani (do 900zł) i dobrej jakości. Ostatnio znalazłem reely dune fighter tylko nie jestem pewien czy był by to dobry wybór. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam 

Napisz coś więcej czy to ma być spalinowy czy elektryczny,łatwiej będzie coś podpowiedzieć chłopakom. Jeśli chodzi o spalinowy to ja miałem bygasa z firmy HPI.Jest dystrybutor części w polsce i niema z niczym problemu.Przed zakupem jakiegoś auta zbadaj rynek pod względem dostępności częsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej interesują mnie modele elektryczne najlepiej w skali 1/10.

Ps. Na szybko pszeszukałem rynek i jest kilka stron z częściami do aut firmy reely (np: conrad). Czy to jest dobra firma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj się mocno nazwą grupy ale proponuję dołączyć na FB do "RC FROM CHINA". Tam chłopaki będą mogli szybko i dobrze Ci podpowiedzieć co warto wziąć i jak będzie z dostępem do części. Jeśli zależy Ci na takim samochodzie RC w skali 1/10 to naprawdę zalecam dołączenie tam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.