Jump to content
Sign in to follow this  
Elvis

F3K timer do treningu

Recommended Posts

Jako że od niedawna zainteresowałem się bardziej tą kategorią i próbuję ogarnąć co z czym i po co, to przypadkiem natrafiłem na ciekawą moim zdaniem aplikację do trenowania zadań z tej kategorii, dedykowaną dla Jeti. Ale że jestem w tym zielony to może bardziej obeznani się wypowiedzą czy ta aplikacja jest pomocna i w jakim stopniu, może ktoś testował. Poniżej tutek i źródło https://github.com/Geierwally-xD/F3K_App_Jeti

Wydaje się, że bardzo przydatna rzecz do treningów zadań. Ja korzystam z radia, które ma klasyczne, wbudowane stopery i trochę się muszę nakombinować, żeby zasymulować pomiar czasu, jak przez sędziego w trakcie zawodów. W pewnych warunkach jest to wręcz niemożliwe i muszę upraszczać swoje treningi :(

Gdybyś miał pytania co do zawiłości zadań, wal śmiało ;)

Takie aplikacje są bardzo pomocne! Podobne funkcje oferuje system dedykowany dla Taranisów.

Są jeszcze aplikacje na Androida (F3K Master), gdzie telefon w euti na ręce wyzwala pomiar czasu przez czujniki ruchu i dodatkowo gada czasy okna startowego.

Niestety jak wspomniał Czarek, na takich "mniej fikuśnych" radiach musimy się nakombinować.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.