Jump to content
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By semp
   Sprzedam model F3A optimus, wyposażony, po włożeniu baterii i odbiornika gotowy do lotu.Napęd kontradrive. tel 664748169
   3,8tyś zł
    
   F3A6.docx
   F3A 4.docx f3a contrdrive.docx

  • By semp
   Mam model F3A Amethyst,ale bez dolnego skrzydła.Może ktoś z forumowiczów wie jaki tam jest profil, to może coś dorobię.

  • By kogutos
   Taki miałem od jakiegoś czasu zamysł żeby posiadać coś na rozgrzewkę bo samą benzyną 2.2m człowiek żyć nie może. Miało być coś z piany ok.1200mm rozp. ale nie pociągnęłoby na posiadanych przeze mnie pakietach 3s. Trafiło się coś takiego,fabrycznie nowe za 170zł.
   Zawsze miałem słabość do takich modeli. Piszcie co chcecie ale miałem z CM-Pro 1x Magpie, 2xLark i 1x Leo i wszystkie latały świetnie.
   Jako,że elektryki to nie jest mój konik to mam prośbę o pewne rady co do planowanych przeróbek. Model fabrycznie chce mieć lotki na jednym serwie i serwo kierunku na ogonie. Lotki przerobię na dwa serwa a z kierunkiem wymyśliłem ,że zrobię po prostu pull-pull. W tym celu przeniósłbym zaznaczoną półkę z przodu na tył i tam dałbym serwo. Wysokość by została na jednym serwie i drucie C, jak fabryka dała.
   Domek jest dość chybotliwy i wzmocniłbym go prętem węglowym na krzyż i może kątownikiem z balsy przy I-wszej wrędze.
   Największy zgryz będzie z wkładaniem pakietu. Trzeba by odkręcać skrzydło za każdym razem. Widzi może ktoś jakiś patent na to? Wycinać dziurę pod kabinką i tamtędy wkładać pakiet? Co wtedy z kabinką,która fabrycznie ma być dokręcona do kadłuba? Wzmocnienie jej po obwodzie,wklejenie magnesików w nią i w kadłub? Oczywiście jakoś tak żeby to przylegało do kadłuba? Może ktoś coś doradzi.
    


  • By artyum
   Witajcie,
    
   Chciałbym zainteresować Was pewnym wynalazkiem. Pisząc w dużym skrócie, jest to urządzenie telemetryczne (w właściwie dwa), które umożliwia naukę i doskonalenie umiejętności precyzyjnego pilotażu F3A. System działa na zasadzie przekazywania drogą radiową pozycji samolotu, na podstawie której odbiornik generuje odpowiednie dźwięki. Dzięki temu pilot wie w jakim się miejscu strefy lotu się znajduje i może odpowiednio korygować lot. Oczywiście wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Warto dodać, iż system był testowany przez znanego zapewne Adama D. który wywalczył tytuł mistrza Polski F3A 2015 (kto wie - może udało mu się to właśnie dzięki temu wynalazkowi )
   System ma także kilka innych funkcji lecz nie chciałbym się wdawać w szczegóły ponieważ wszystko jest opisane na stronie projektu: http://www.littlecircuit.com
    

    
   Hope you like it
   Pozdrawiam
    
  • By Adam_S
   Cześć,
    
   Kilka dni temu zaczęliśmy w Łodzi latać wiązanki akrobacji.
    
   Poniżej załączam linki do programów i regulminów:
    
   Program Basic
   Program Sportsman
   Regulamin
   http://www.mini-iac.com
    
   Opis znaczników w programach
    
   Moje wrażenia: Spojrzałem na kartkę basic i mówię: to każdy poleci. Pierwsze loty i okazuje się, że wykonanie tych figur nie jest tak proste jak by się wydawało. W tej chwili mam za sobą 40-60 pakietów i mogę powiedzieć, że jest to fajna odmiana od wożenia się po niebie w lewo i w prawo.
    
   Zachęcam do sprawdzenia swoich umiejętności i przelecenie kilka razy takiego programu. 
   Również zapraszam do łodzi na wspólne latanie przy grillu.
    
   Pozdrawiam
   Adam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.