Jump to content
songbird

[O] Comet (F3K) model za grosik

Recommended Posts

Oddam pusty model DLG Comet (wersja węglowa) + balast za symboliczne 10zł, pod warunkiem uczestnictwa w zawodach F3K w 2020 roku w Tuszowie Narodowym (09-10.05.2020) lub Sanoku (04-05.07.2020).

Realizację widzę następująco: nabywca płaci 110zł za model (kaucja), ja zwracam 100zł w momencie gdy nowy nabywca zdobyje przynajmniej 1 pkt  na jednych wymienionych powyżej zawodach.

Model jest po-zawodniczy (F3K), wielokrotnie klejony (kadłub x3, skrzydło 3x łatki), mimo tego lata bardzo dobrze i bez problemu się wyważa. Na jednym z obrazów widać log lotu w całkowitej ciszy. Moje klejenie to 1 łatka na natarciu skrzydła.

Słabszą stroną modelu jest mało sztywne skrzydło, nie daje już możliwości bardzo wysokich rzutów, ale dla osoby zaczynającej przygodę z DLG w sam raz.

Zdecydowanie polecam!

Zapraszam do kontaktu na PW lub 501.699.344

msg-20179-0-56584500-1552594785_thumb.jpg

msg-20179-0-71390300-1556181359_thumb.jpg

msg-20179-0-01688000-1556182188_thumb.jpg

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bartkosz
      Witam 
      Prezentuję najnowszy model F3K produkcji CarbonBird

Skrzydło Albatrosa o powierzchni 20,2 dm2 i wzniosie 5,5° zostało zaprojektowane w oparciu o założenia profilu Synergy II z niewielkimi optymalizacjami. 
      Kadłub charakteryzuje się niskimi oporami i wysoką sztywnością. W standardzie mieści 4 serwa ułożone w osi kadłuba, 7-8g odbiornik, baterię ok. 14g oraz balast. Optymalizacja rozkładu masy w kadłubie względem osi obrotów powoduje wyjątkową zwrotność modelu.  
      Masa szybowca do lotu (wersje prototypowe) mieszczą się w zakresie: 225-260g.

_https://forms.gle/Boj4qSAyBYowo8tC8  - KONFIGURATOR 

Albatros to wyczynowy szybowiec DLG wykonany z najnowocześniejszych materiałów. Jego charakterystyka i wytrzymałość sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w pilotażu, ale również umożliwia wysokie, silne rzuty, nawet w wymagających warunkach. 
      Naszym celem było zaprojektowanie szybowca DLG, który:
      ·       mimo wyśrubowanych właściwości aerodynamicznych nie będzie nadmiernie obciążał pilota podczas lotu (i umożliwi lepsze skupienie na taktyce przelotu oraz adaptacji do aktualnych warunków pogodowych)
      ·        będzie wyznaczał nowy standard w obszarze optymalizacji stateczności dla szybowców DLG, tak aby prawidłowo ustawiony model wspierał pilota nie tylko lekko prowadząc się w krążeniach lub przy lądowaniu ale również wspomagając wybór noszeń
      ·       w obszarze osiągów tylko w niewielkiej części poświęca penetrację powietrza na korzyść maksymalnego wykorzystania nawet delikatnych noszeń
      ·       jest solidny i niezawodny na lotnisku, prosty w złożeniu i umożliwia szybką zmianę ustawień na ziemi 

CarbonBird 

• By songbird
      Sprzedam szybowiec klasy F3K. Jest to konstrukcja bardzo zbliżona charakterystyką i osiągami do znanego Fireblade II ale wykonana z nieco lepszych materiałów. Ma też dobrze widoczny barwiony "kierunek".
      Model jest w bardzo lekkiej konfiguracji – masa do lotu 222g (3xKSTx08 1x D47, akumulator 1s) ale wytrzymuje balastowanie do 40g.
      Model dorobił się drobnych uszkodzeń na Pucharze Polski F3K w Zielonej Górze w zeszłym roku: delikatna wgniotka na skrzydle od złego chwytu przy lądowaniu (odcisk palca) oraz drobnego uszkodzenia natarcia tuż przy kadłubie. Uszkodzenia zaznaczyłem na zdjęciu.
      Sprzedaję: pusty model + zestaw balastów (jeśli ktoś jest zainteresowany uzbrojonym i ustawionym modelem istnieje taka możliwość po wcześniejszym ustaleniu)
      Cena 830zł
      PM lub 501.699.344
      Pozdrawiam
      Konrad

• By Pripcio
      Cześć posiadam na sprzedaż Cometa.Model jest cało węglowy i wyposażony w serwa Kst i pakiet dualasky.Comet nigdy nie był  naprawiany oraz nigdy nie zaliczył kreta. Z jednych  minusów jakie posiada to lekko podklejony statecznik pionowy ponieważ zazwyczaj lądowałem na trawie. Cena jaka mnie interesuje to 999 zł.(Za nowego z takim wyposażeniem zapłaciłem 1900 zł) Wysyłam kurierem lub  odbiór osobisty. Mogę podesłać więcej zdjęć  zachęcam do zakupu 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.